4 GB RAM'li sisteme oyun önerisi

Netron

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4
Ekran kartı
intel grapichs
Stardew Valley, Minecraft'ya da benzer çiftlik oyunları savaş ve silah olmayan harici çiftlik teması dışında da bulunan düşük sistem gereksinimleri ile oynanabilen oyunlar arıyorum. MMORPG oyunları da önerirseniz güzel olur sistem gereksinimleri aşağıda kısmı olarak belirtilmiştir. Windows 7

Son düzenleyen: Moderatör:
Stardew Valley, Minecraft'ya da benzer çiftlik oyunları savaş ve silah olmayan harici çiftlik teması dışında da bulunan düşük sistem gereksinimleri ile oynanabilen oyunlar arıyorum. MMORPG oyunları da önerirseniz güzel olur sistem gereksinimleri aşağıda kısmı olarak belirtilmiştir. Windows 7
Tam olarak sisteminizi belirtirseniz sisteminize hangi oyunların uyumlu olup olmayacağı konusunda bir bilgi verebileceğiz ancak yazdığınız mesaja göre işlemci kullanmıyorsunuz, RAM'ler ise frekans olmadan ve DDR'sız kullanılıyor.

RPG olarak Torhclight 2-3 tavsiye edebilirim. Güzel bir RPG serisi, ayrıca gayet düşük sistem istiyor. Kendim 2-3 defa bitirdim güzel bir rpg ve Hack and Slash tarzı bir oyun. Ayrıca çiftlik olarak Farming Sim. 2013-15'i de önerebilirim. Güzel oyunlardır.

Tam olarak sisteminizi belirtirseniz sisteminize hangi oyunların uyumlu olup olmayacağı konusunda bir bilgi verebileceğiz ancak yazdığınız mesaja göre işlemci kullanmıyorsunuz, RAM'ler ise frekans olmadan ve DDR'sız kullanılıyor.

İşlemci Intel(R) CPU G1610 2.60Hz 4 RAM 64 Bit Windows 7 ekran kartı Intel r HD Graphics bilgiler tam olarak bunlar tam bilmediğim için eksik vermek zorunda kaldım da.

RPG olarak torhclight 2-3 tavsiye edebilirim. Güzel bir RPG serisi, ayrıca gayet düşük sistem istiyor. Kendim 2-3 defa bitirdim güzel bir RPG ve hack and slash tarzı bir oyun. Ayrıca çiftlik olarak farming SIM. 2013-15'i de önerebilirim. Güzel oyunlardır.

Oyunlara baktım çok güzeller kız arkadaşımın sistemi kötü olduğu için onunla oynamak için bakıyordum gayet güzeller önerebileceğiniz bu tarz oyunlar varsa çok mutlu olurum.

Geri
Yukarı