4 GB RAM'li sisteme yükseltme yapılmalı mı?

kaankrcm

Femtopat
Daha fazla  
PC özellikleri;

Radeon X550 256 MB ekran kartı.
Intel Pentium r 2.8 GHz işlemci.
4 GB DDR3 veya DDR2 RAM tam bilmiyorum.
GA-G41 combo Gigabyte anakart.

Valorant oynamak istiyorum. Yükseltilmeye değer bir PC mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yatırım yapma bence. Çok eski sistem. Bütçeniz nedir? Satıp yeni bilgisayar alabilirsiniz belki.

Bende 1 tane de laptop var özellikleri;
G105m ekran kartı.
4 GB RAM.
Intel Pentium r 2.8 GHz.
Bu ikisini satıp üstüne 2000 TL daha koyup bir şeyler yapabilir miyim sizce? Laptopun işlemcisini değiştirdiğim taktirde Valorant kaldırıyor. Ekran kartı yeterliymiş.

RAM eklesen de Valorant oynayamazsın onunla. Sana abi tavsiyesi; temizle, satışa koy. Satıldığında da bir miktar para koyarak üstüne daha iyisini al.

Tamamdır çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G105m ekran kartı.
4 GB RAM.
Intel Pentium r 2.8 GHz.
Bu ikisini satıp üstüne 2000 TL daha koyup bir şeyler yapabilir miyim sizce? Laptopun işlemcisini değiştirdiğim taktirde Valorant kaldırıyor. Ekran kartı yeterliymiş.

Laptop'un işlemcisini maalesef değiştiremezsiniz. İkisini de satıp 2000 TL koyup iyi bir şey alabilirsiniz.

İşlemcini ve ekran kartını kesin değişmen gerek zaten. Ben bile bi tık iyisiyle açamıyorum. Ekran kartı olarak rahatça açabileceğin R7 240 2gb 128 bit öneririm. İşlemci olarakta intel core quad Q8400 veya üzeri bir işlemci öneririm. Daha sonra 8gb ram yaparsın. Tabi bütçeni söylersen daha iyi yardımcı oluruz.
G105m ekran kartı.
4 GB RAM.
Intel Pentium r 2.8 GHz.

ikisinide satıp üstüne para koysan ve 3 bin tl nin olduğunu düşürüsen ikinci elde valoyu çok rahat açan pc bulursun

İşlemcini ve ekran kartını kesin değişmen gerek zaten. Ben bile bi tık iyisiyle açamıyorum. Ekran kartı olarak rahatça açabileceğin R7 240 2gb 128 bit öneririm. İşlemci olarakta intel core quad Q8400 veya üzeri bir işlemci öneririm. Daha sonra 8gb ram yaparsın. Tabi bütçeni söylersen daha iyi yardımcı oluruz.
3500 tl max (diğer pc ler hariç) yani 3500 tl + 2 pcnin satılmasından gelen para

3500 TL Max (diğer PC'ler hariç) yani 3500 TL + 2 PC'nin satılmasından gelen para.

2. el parçalar alarak iyi bir sistem toplayabilirsiniz hocam.
Mesela bunun gibi.

Son düzenleme:
2. el parçalar alarak iyi bir sistem toplayabilirsiniz hocam.
Mesela bunun gibi.
elimde kasa var kasa hariç olursa sevinirim

Geri
Yukarı