4 GB RX 5500 XT vs 4 GB GTX1650S

Abartmıyorum benim GTX1660 Super'im var ondan biliyorum ama dlls gibi özellikleri var ama o hariç aynı fiyat derken eğer bulabilirseniz RX 5500 XT ile yakın fiyata bulabilirsiniz bütçeyi azcık arttırırsanız yanlış cümle kurmuşum.

Abartmıyorum benim GTX1660 Super'im var ondan biliyorum ama dlls gibi özellikleri var ama o hariç aynı fiyat derken eğer bulabilirseniz RX 5500 XT ile yakın fiyata nmbulabilirsiniz bütçeyi azcık arttırırsanız yanlış cümle kurmuşum.

Hocam ne dediğinizi anlamadım biraz daha açık yazabilir misiniz?

RAM 3000MHz. Sistemi 8 GB tek RAM ile alacağım fakat bir dahaki ay 8 GB daha alıp 8x2 16 GB Dual RAM'li olarak kullanacağım. Sizin söylediklerinize göre, RAM'i Dual yapınca sanırım hiçbir sıkıntı kalmayacak öyle mi?

Dual Channel, AMD işlemciler için iyi bir şey. İşlemci ile GPU arasındaki uyumsuzluğu azaltır. Ben yüksek frekanslı RAM'lerin, VRAM eksikliğini karşılayacağını düşünüyorum belli bir noktaya kadar.

Hocam ne dediğinizi anlamadım biraz daha açık yazabilir misiniz?

Pardon Türkçe katliamı yapmışım benim GTX1660 Super'im var ondan kaç FPS aldığımı görebiliyorum, RX 5500 XT GTX 1660 Super ile kapışıyor ama GTX 1660 Super dlls ve kayıt alma programları gibi bazı avantajlarıyla önde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Dostlarım ben kendimi tam anlatamadım :D Şimdi ben zaten normalde 1650 Super alacaktım ve zaten bana göre de 1650S bir tık iyi RX5500XT'den. Ama stok bitti, mecburen bana RX5500XT kaldı.

Benim sorum, hangisi daha iyi değil, RX5500XT bana 1-2 FPS'den daha büyük bir kayıp yaşatır mı sorum bu.

Geri
Yukarı