4 haneli şifrenin 2. ve 3. hanesi nasıl öğrenilir?

• Konuyu başlatan Silinen üye 311895
  • Başlangıç Tarihi
Biri 4 ile.

Evet hocam haklısınız 5 yanlış da bir 30 saniye bloke ediyor kodlama ile cözülebilir mi acaba?

Bune ya konuyu matematik dersine çevirdiniz.

Bir zaman sonra yalnız 2 hatada falan 30 saniye veriyor.

Bir zaman sonra yalnız 2 hatada falan 30 saniye veriyor.
Benim telefonda öyleydi bilmiyorum, o kısmı atlayabilirsiniz.
Bune ya konuyu matematik dersine çevirdiniz.
Bilgisayar bilimi matematiktir. İstediğiniz kadar kaçın yine toslarsınız matematiğe.
Biri 4 ile.

Evet hocam haklısınız 5 yanlış da bir 30 saniye bloke ediyor kodlama ile cözülebilir mi acaba?
Çözülür. Arduino Leonardo ile deneyen program yazılır. Vaktim olsa yazardım. Sonra Leonardo'yu OTG ile takarsınız telefona ve tıkır tıkır dener ve beklemeleri ayarlarsınız. Güzel proje fikri oldu
Programda mesela önce bunlar denenir.

Evet daha önce vidoelardan bakarak görmüştüm bu tekniği aynısını internet şifresini bulmak için yapıyorlar her şey için olur fikrin için sağ ol.

Bu ne ya konuyu matematik dersine çevirdiniz.
Allah Allah ya neden acaba? Mantığın temel unsurundan birisinin "matematik" olduğundan olabilir mi acaba? Ayrıca uzay matematiği falanda yapmamış kimse. 4 işlemi biliyorsunuzdur herhalde.

Hocam yanlış anlamayın sizi ne zaman görsem duyar kasiyormuş gibi davranıyorsunuz konuyla alakasız siz yazıyorsunuz daha tatlı dille söyleyebilirsin.

Yok sert anlamda demedim uzun matematik işlemi yapmış arkadaş onu dedim sadece evet sert yazmış gibi göründüm kusura bakmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…