4 Kişi Oynanabilecek Oyun Önerisi

Yetenek gerektiren, hırs yaptıran oyunlardan bir nebze de olsa uzaklaşmak istiyorum. Bu nedenle Dota 2 oynayamıyorum. Ultimate Chicken Horse ve Gang Beasts alacağım. Hepinize teşekkür ederim.

Overwatch öneririm çok keyifli.
220liralık iyi bir bilgisayar isteyen bir oyunu, 31 lira bütçeli 335m kullanan birine önermek gerçekten dahiyane.

MMORPG'ye de girişebilirsiniz. Şu an Wow oyunun içinden tıklayacağınız link ile 30 liraya alınabilir. Normal fiyatı halen 60lira. Neverwinter oynanabilir. Hem düşük sistemlerde oynanabilir hem de para vermeye ihtiyacınız olmaz. Oyun p2w değil çünkü. Ya da GuildWars2 denenebilir. Oyun çok güzel. Revelation Online'da oynanabilir. Daha yeni Open Beta'ya çıktı.

220liralık iyi bir bilgisayar isteyen bir oyunu, 31 lira bütçeli 335m kullanan birine önermek gerçekten dahiyane.

MMORPG'ye de girişebilirsiniz. Şu an Wow oyunun içinden tıklayacağınız link ile 30 liraya alınabilir. Normal fiyatı halen 60lira. Neverwinter oynanabilir. Hem düşük sistemlerde oynanabilir hem de para vermeye ihtiyacınız olmaz. Oyun p2w değil çünkü. Ya da GuildWars2 denenebilir. Oyun çok güzel. Revelation Online'da oynanabilir. Daha yeni Open Beta'ya çıktı.
Neverwinter'ı daha önce oynamıştık. Guild Wars 2 ve Revelation Online'ı çok beğendim. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı