4 Kişilik Oyun Önerisi

Rauxer

Hectopat
Yer
:P
Arkadaşlar ile PC'de oynayabileceğimiz oyun önerisi var mı ? 4 kişi girmeyi düşünüyoruz. Online olursa iyi olur co-op'da olabilir. Ücretsiz oyun önerisi istiyorum FPS, MOBA farketmez.

Warframe. CO-OP ve çok güzel zaman geçirtir. Huzurlu ve emeğinizin karşılığını veren bir oyundur. Oynarsanız, hikayeyi takip etmenizi tavsiye ederim. Altyazı dil desteği de mevcut.
LoL ve Dota'yı illa ki düşünmüşsünüzdür ama şu sıra kanser olmak istemiyorsanız uzak durun derim.
Destiny 2. Bir noktaya kadar ücretsiz oynayabilirsiniz.
Path of Exile. Bir başyapıt niteliğindedir izometrik aksiyon RPG seviyorsanız.
Eve Online. Uzay temalı harika bir MMO.
Smite. 3rd person Moba oyunudur.
Stay Away. Çok insan bilmez ama post-apokaliptik hayatta kalma temalı bir MMO'dur.

Warframe. CO-OP ve çok güzel zaman geçirtir. Huzurlu ve emeğinizin karşılığını veren bir oyundur. Oynarsanız, hikayeyi takip etmenizi tavsiye ederim. Altyazı dil desteği de mevcut.
LoL ve Dota'yı illa ki düşünmüşsünüzdür ama şu sıra kanser olmak istemiyorsanız uzak durun derim.
Destiny 2. Bir noktaya kadar ücretsiz oynayabilirsiniz.
Path of Exile. Bir başyapıt niteliğindedir izometrik aksiyon RPG seviyorsanız.
Eve Online. Uzay temalı harika bir MMO.
Smite. 3rd person Moba oyunudur.
Stay Away. Çok insan bilmez ama post-apokaliptik hayatta kalma temalı bir MMO'dur.
Peki FPS tarzı oyun öneriniz var mı ? Ya da askeri operasyon tarzı co-op önerisi ? Mesajınız için çok teşekkürler ancak yazdıklarınız pek bizim tarzımız değil maalesef 😀

Peki FPS tarzı oyun öneriniz var mı ? Ya da askeri operasyon tarzı co-op önerisi ? Mesajınız için çok teşekkürler ancak yazdıklarınız pek bizim tarzımız değil maalesef 😀
Var ancak ücretsiz değil. Siz ücretsiz bakıyorum demiştiniz, o yüzden yazmamıştım. Operasyon tipi istiyorsanız mutlaka ARMA 3'e bakmanızı tavsiye ederim. Bir sürü kaliteli oyun modu var. İster askeri operasyon, ister zombilere karşı, ister günlük yaşam simulasyonu gibi. Kısaca oyunu nasıl isterseniz öyle oynayabileceğiniz tonlarca mod var. Üstelik inidirimde çok makul fiyatlara alınabiliyor. 30 TL civarına düşüyor.

Bir diğer alternatif de Escape From Tarkov. Ama fiyatı epey tuzlu. Hardcore FPS oyunu diyebiliriz. Hem çok detaylı hem de piyasadaki en gerçekçi ve kaliteli FPS oyunlarından biri. Belki de en iyisi. Ancak şu an 250 TL civarına alınabiliyor. Maalesef :(

Yine makul fiyatlılar arasında Rainbow Six Siege düşünülebilir. Taktiksel FPS oyunu olarak büyük bir kitleye hitap ediyor. Öyle pat-küt bir oyun olmadığı için, arkadaşlarla oynarken çok daha zevkli hale geliyor.

CS:GO ücretsiz oldu. Ancak ranked atılamıyor bildiğim kadarıyla ücretsiz versiyonda. Eğer sadece girip 3-5 el atalım kafasındaysanız, şu sıra iş görebilir.

Team Fortress 2... Gerçek bir klasik ve efsane. Ücretsiz ve çok çok eğlenceli bir oyundur. Oynamadıysanız mutlaka tavsiye ederim. Şu an piyasada kendine yer edinen Overwatch, yeni gelen Valorant vb oyunların fikir babası olarak kabul edilir. Oyun dil bilgisi istemiyor ancak, eğer İngilizce'niz varsa diyalogları ve oyundaki karakterleri dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Bir sürü sinematik ile desteklenmiş olması da karakterlerin komik mi komik hikayelerini destekliyor.

Payday 2. Sadece 18.50 TL'ye alınabilen, güzel bir co-op oyun. Heist üzerine kurulu. Silahları açmak, yetenekleri açmak vs derken uzun saatler oynanabiliyor.

İlk aklıma gelenler bunlar oldu. Escape From Tarkov hariç, diğerleri ücretsiz olmasa bile alınabilir durumda diye onları da ekledim.

Var ancak ücretsiz değil. Siz ücretsiz bakıyorum demiştiniz, o yüzden yazmamıştım. Operasyon tipi istiyorsanız mutlaka ARMA 3'e bakmanızı tavsiye ederim. Bir sürü kaliteli oyun modu var. İster askeri operasyon, ister zombilere karşı, ister günlük yaşam simulasyonu gibi. Kısaca oyunu nasıl isterseniz öyle oynayabileceğiniz tonlarca mod var. Üstelik inidirimde çok makul fiyatlara alınabiliyor. 30 TL civarına düşüyor.

Bir diğer alternatif de Escape From Tarkov. Ama fiyatı epey tuzlu. Hardcore FPS oyunu diyebiliriz. Hem çok detaylı hem de piyasadaki en gerçekçi ve kaliteli FPS oyunlarından biri. Belki de en iyisi. Ancak şu an 250 TL civarına alınabiliyor. Maalesef :(

Yine makul fiyatlılar arasında Rainbow Six Siege düşünülebilir. Taktiksel FPS oyunu olarak büyük bir kitleye hitap ediyor. Öyle pat-küt bir oyun olmadığı için, arkadaşlarla oynarken çok daha zevkli hale geliyor.

CS:GO ücretsiz oldu. Ancak ranked atılamıyor bildiğim kadarıyla ücretsiz versiyonda. Eğer sadece girip 3-5 el atalım kafasındaysanız, şu sıra iş görebilir.

Team Fortress 2... Gerçek bir klasik ve efsane. Ücretsiz ve çok çok eğlenceli bir oyundur. Oynamadıysanız mutlaka tavsiye ederim. Şu an piyasada kendine yer edinen Overwatch, yeni gelen Valorant vb oyunların fikir babası olarak kabul edilir. Oyun dil bilgisi istemiyor ancak, eğer İngilizce'niz varsa diyalogları ve oyundaki karakterleri dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Bir sürü sinematik ile desteklenmiş olması da karakterlerin komik mi komik hikayelerini destekliyor.

Payday 2. Sadece 18.50 TL'ye alınabilen, güzel bir co-op oyun. Heist üzerine kurulu. Silahları açmak, yetenekleri açmak vs derken uzun saatler oynanabiliyor.

İlk aklıma gelenler bunlar oldu. Escape From Tarkov hariç, diğerleri ücretsiz olmasa bile alınabilir durumda diye onları da ekledim.
Mesajınız için çok teşekkürler. Arma 3, Rainbow Six Siege ve Payday 2'yi listemize ekledik.

Peki FPS tarzı oyun öneriniz var mı? Ya da askeri operasyon tarzı CO-OP önerisi? Mesajınız için çok teşekkürler ancak yazdıklarınız pek bizim tarzımız değil maalesef 😀

Destiny 2 güzel bir oyundur arkadaşlar ile oynanırsa tadından yenmez.
Don't Starve Together oynayabilirsiniz yanlış hatırlamıyorsam 20 liraydı eğer alırsanız bir kopya ücretsiz veriyorlar.

4 kişi ile Sea of Thieves muazzam bir tat bırakacaktır sizde.

Var ancak ücretsiz değil. Siz ücretsiz bakıyorum demiştiniz, o yüzden yazmamıştım. Operasyon tipi istiyorsanız mutlaka Arma 3'e bakmanızı tavsiye ederim. Bir sürü kaliteli oyun modu var. İster askeri operasyon, ister zombilere karşı, ister günlük yaşam simulasyonu gibi. Kısaca oyunu nasıl isterseniz öyle oynayabileceğiniz tonlarca mod var. Üstelik inidirimde çok makul fiyatlara alınabiliyor. 30 TL civarına düşüyor.

Bir diğer alternatif de Escape from Tarkov. Ama fiyatı epey tuzlu. Hardcore FPS oyunu diyebiliriz. Hem çok detaylı hem de piyasadaki en gerçekçi ve kaliteli FPS oyunlarından biri. Belki de en iyisi. Ancak şu an 250 TL civarına alınabiliyor. Maalesef :(

Yine makul fiyatlılar arasında Tom Clancy's Rainbow Six: Siege düşünülebilir. Taktiksel FPS oyunu olarak büyük bir kitleye hitap ediyor. Öyle pat-küt bir oyun olmadığı için, arkadaşlarla oynarken çok daha zevkli hale geliyor.

İlk aklıma gelenler bunlar oldu. Escape from Tarkov hariç, diğerleri ücretsiz olmasa bile alınabilir durumda diye onları da ekledim.

Yanlışınız var hocam CS:GO istediğini oynayabilir. Ben şu anda ücretsiz aldım. 24 seviye oldum. Hem seçkin oldum. Hem de rütbem var. Önerdiğiniz arasında Arma 3'ü bende öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı