4 Mbit Upload

O sizin alt yapınız ve donanımlarla alakalı bir durum benimde alabildiğim maksimum upload hızı 4096 alabildiğim değer 3.8,3.9 Mbps sistemi yeniledim, dışarıdan gelen line kablolarını vs. Baya bir farkettiriyor. Kullandığım paket Türk Telekom 50 Mbps HiperNet 200 GB

Eki Görüntüle 346853
Buyur hocam değerler bunlar

Dosya Ekleri

• Adsız123.png
    Adsız123.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 61
Tamam senin ankastre kutuna gelen Upload hızı 4 Mbps dir ancak kablolarında bi sıkıntı olabilir, modemde olabilir bilgisayar sisteminde olabilir bir çok neden ve unsurlardan kaynaklanıyor olabilir.
Ankastre'den eksiz kablo geliyor zaten kontrolde ettim müşteri hizmetlerini kaç defa aradım sorun yok diyorlar benim hızımı büyük ihtimal santralden sabitlemişler bundan 3 ay önceye kadar 4mb'den fazla upload hızım vardı.
Benimde ilk zamanlar upload 1.8 lerde geziyordu hep 100 kere arıza kaydı bıraktım sonunda 4 e saldılar servis sağlayıcısı kısıtlamasında olabilir seninde.
Evet hocam bende bundan şüphe ediyorum zaten arıyorum sorun yok deyip başından savıyorlar sesimi duyuramıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı