TTNET 2 Mbit Upload'ın 3 Mbit Olması

HannibalTR

Hectopat
Daha fazla  
Arada sırada modem arayüzüne girip hız değerlerine bakarım öyle bir takıntım var diyelim. Şimdi ben TTNET 24 Mbit paketini kullanmaktayım. 2 Mbit upload kullanıyordum ve modem arayüzünde 2 Mbit görünüyordu hiç bir problem yok. Buraya kadar 5 ay içinde modem arayüzüne girdiğimde upload hız değeri modeme gelen yani 3187 ama hız testinde yani speedtest 2.19 çıkıyor. Daha önce 1.89 görünüyordu şimdi kafamda ki asıl soru şu TTNET neden durduk yere 3 Mbit upload yaptı yaptı. Eyvallah süper bir şey ama neden 3 Mbit kullanamıyorum kafamda deli sorular. Müşteri hizmetlerini aradım. Olayı anlattım bana diyor ki sözleşmenizde 2 Mbit upload olarak sınırlandırılmış. Bende diyorum ki tamam 2 Mbit kullanıyordum ama 3 mbit yapmışsınız hız testinde 2 Mbit upload geçmemesi lazım ama benim şu anda anlık 2.20 gösteriyor ve modem arayüzünde ise 3 Mbit upload gösteriyor ama neden hem veriyorsunuz ve kısıtlıyorsunuz, cevap yok. Lütfen benim gibi aynı sorunu yaşayan varsa konu altına düşüncelerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 1-1493201962.jpg
    1-1493201962.jpg
    246 KB · Görüntüleme: 126
  • 2-1493201964.jpg
    2-1493201964.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı