4 metrelik mesafede CAT8 ethernet kablosu takılabilir mi?

SalihEkinci38

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim evdeki modem, girişin hemen sağındaki dağıtım kutusunun yanındaki vestiyerin üstünde. Bilgisayar da hemen sağdaki salonda. Yani arada hemen hemen 3-4 metrelik bir mesafe var. Modemi hiç yerinden bile oynatmadan PC'ye Ethernet kablosu takabilir miyim acaba? Öyle bir şansım var mı, daha doğrusu uzun Ethernet kablosu mevcut mu CAT8 olanından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, benim evdeki modem, girişin hemen sağındaki dağıtım kutusunun yanındaki vestiyerin üstünde. Bilgisayar da hemen sağdaki salonda. Yani arada hemen hemen 3-4 metrelik bir mesafe var. Modemi hiç yerinden bile oynatmadan PC'ye Ethernet kablosu takabilir miyim acaba? Öyle bir şansım var mı, daha doğrusu uzun Ethernet kablosu mevcut mu CAT8 olanından.
Evet 20 metresi bile var.

Malzeme farklı ama aynı metrajları halledersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı