4 Ocak'ta yüz yüze sınav olduğunuzda ne olur?

166770

Kilopat
Makaleler
5
Evet. Aralık ayı geldi çattı. Sınav diye 1 haftaya kalmaz, tepemize sınav, sınav diye çökerler. Soru açık. 4 Ocak'ta yüz yüze sınav olacağımız zaman sonuç ne olur? Anket açılmıyor idi. Ben de böyle yaptım.

A) Kaldık yapacak bir şey yok. Çok verimsiz. Sınıf tekrarı.
B) Ben geçerim. Uzaktan eğitimden verim aldım.
C) Karasızım. Sınıf içi ve proje olur ise yırtarım. Yoksa ben de kaldım.
D) Herkes döküleceği için sınav yapmazlar bence. Vaka çok fazla ve verimsiz olduğunu herhalde biliyorlardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçerim ama ortalamam çok düştü normale göre. Normalde 90 altı ortalamam yok 4. sınıftan beri bu sene takdir alırsam şükredeceğim.
Çalışsam bile anlamıyorum. Çözmediğim test izlemediğim video kalmadı ama yok olmuyor.

Sınav yapmama olayının olasılığı bile yok sınav %100 yapılacak denmiş hocalara. En azından hocalar bize böyle söyledi. Yüzyüze sınav yapılmasa bile muhtemelen online olarak yapılır. Bazı özel okullarda online sınav yapılıyor.

Evet. Aralık ayı geldi çattı. Sınav diye 1 haftaya kalmaz, tepemize sınav, sınav diye çökerler. Soru açık. 4 Ocak'ta yüz yüze sınav olacağımız zaman sonuç ne olur? Anket açılmıyor idi. Ben de böyle yaptım.

A) Kaldık yapacak bir şey yok. Çok verimsiz. Sınıf tekrarı.
B) Ben geçerim. Uzaktan eğitimden verim aldım.
C) Karasızım. Sınıf içi ve proje olur ise yırtarım. Yoksa ben de kaldım.
D) Herkes döküleceği için sınav yapmazlar bence. Vaka çok fazla ve verimsiz olduğunu herhalde biliyorlardır.
4-2=2 ve 2 ise alfabemizdeki 2. harf oluyor. Cevap B.

Geri
Yukarı