4 Pine 3 Pin CPU soğutucu takmak

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Arkadaşlar 775 soket soğutucu alacağım ancak 3 pinli olanlar var ve anakartımda takılı olan 4 pinli. 4 pine 3 pin taksam sorun olur mu? Ayrıca şu ürünü almaya karar verdim sorun olursa diye. Sizce iyi soğutur mu? Kasamdaki 3800 RPM'de dönüyor. Burada 2200 RPM yazıyor. Yüksek sıcaklıklara çıkar, performansı düşürür mü acaba?

Son düzenleme:
Hocam şu işlemciyi aldım. Fan kontrolü var. 4 Pinli. İyi soğutur mu sizce? 8 Tl'de kargo ücreti vardı 37 Tl'ye geldi toplamda. İyi soğutsun bana yeter, ses önemli değil. Kasam yatay duruyor halen. Soğutucu ayakları kırıldı. Dikey moda aldığımda CPU fan yerinden çıkıyor ve aşağı eğiliyor temas hiçbir şekilde olmuyor yani. O yüzden aldım. Ama kendi CPU fanım 3800 RPM'de dönüyor. Gelecek olan 2200 RPM'de dönecek. İyi soğutur mu acaba diye halen şüphelerim var.

Hocam şu işlemciyi aldım. Fan kontrolü var. 4 Pinli. İyi soğutur mu sizce? 8 Tl'de kargo ücreti vardı 37 Tl'ye geldi toplamda. İyi soğutsun bana yeter, ses önemli değil. Kasam yatay duruyor halen. Soğutucu ayakları kırıldı. Dikey moda aldığımda CPU fan yerinden çıkıyor ve aşağı eğiliyor temas hiçbir şekilde olmuyor yani. O yüzden aldım. Ama kendi CPU fanım 3800 RPM'de dönüyor. Gelecek olan 2200 RPM'de dönecek. İyi soğutur mu acaba diye halen şüphelerim var.
Eğer oyun için istiyorsan bu sana yetersiz kalabilir hem de sıcak zamanlarda ama günlük kullanımda işini görür (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı