4 Tane Dvd'den bilgisayara oyun yükleme sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

metehandal

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ağrı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar arkadaşımdan Gta 4 DVD aldım 4 tane DVD var şuanda elimde,fakat nasıl yükleyeceğim bilmiyorum bir yardım ederseniz çok iyi olur .

İlk önce 1. DVD tak. Sonra deamon tools ile yerleştir. Kuruluma başladıktan sonra senden sürekli data.bin dosyası isteyecektir. Sende sırasıyla Dvd'leri yerleştireceksin. Anlatamadıysam, takıldığın yer olursa yazarsın. :)

Ya da kısaca şöyle ; Eğer bilgisayarın Windows 8 ise zaten ''ISO'' uzantılı dosyaları direk okuyacaktır.Şimdi gelelim nasıl yapacağına bir tane klasör oluşturacaksın örnek ; ''GTA IV-SETUP'' diye.Ondan sonra da bu DVD' de ki dosyaları teker teker o klasör içine at ve işlemin bitince setup ile kur. Yalnız crack'ti carttı curttu çok uğraştırır belirteyim bence Steam'dan orjinal almaya çalış.. Neyse kolay gelsin

Eğer Gta 4 complete edition ise crack yapmaya gerek kalmaz.

Ya da kısaca şöyle ; Eğer bilgisayarın Windows 8 ise zaten ''ISO'' uzantılı dosyaları direk okuyacaktır.Şimdi gelelim nasıl yapacağına bir tane klasör oluşturacaksın örnek ; ''GTA IV-SETUP'' diye.Ondan sonra da bu DVD' de ki dosyaları teker teker o klasör içine at ve işlemin bitince setup ile kur.Yalnız crack'ti carttı curttu çok uğraştırır belirteyim bence Steam'dan orjinal almaya çalış..Neyse kolay gelsin

Onu çok denedim ama Win-Zip sürekli hata veriyor şimdi DAEMON TOOLS deniyorum bakalım.

- - - Güncellendi - - -

İlk önce 1. DVD tak. Sonra deamon tools ile yerleştir. Kuruluma başladıktan sonra senden sürekli data.bin dosyası isteyecektir. Sende sırasıyla Dvd'leri yerleştireceksin. Anlatamadıysam, takıldığın yer olursa yazarsın. :)
Programı nasıl kullanacağım ?

Şimdi dvd'lerin hepsini aynı klasöre çıkart. İlk parta sağa tıklayıp buraya çıkart de. Çıkan iso dosyasına sağa tıklayıp birlikte aç deyip winrar'ı seç ordan dosyaları herhangi bir yere sürükleyerek çıkartabilirsin. Gerisini halledersin artık.

Aslında google amcaya sorarsan, daha iyi anlarsın. Ben biraz anlatamıyorum. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı