4 Tane Zayıf ile Sınıf Geçme

EMRE.guleryuz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
1.ingilizce
2.kimya
3.coğrafya
4.bbiyoloji
4 tane birim var. Ortalamam 60 internette duyduma göre 3'ten fazla zayıfı olan sınıfta kalıyomuş ben kalcam mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafından anlayabildiğim kadarıyla lise okumuyorsun. Lise hariç kalma yok. Ben ilkokuldayken Ş.Ö.K diye bir kurul vardı, o geçiriyordu. 63Gün devamsızlığı olan arkadaşım bile geçmişti.

Öncelikle imlanıza dikkat etmenizi isteyeceğim. Daha sonra Biyoloji vb. derslerden liseye gittiğinizi ön görüyorum. Hayır o derslerden zayıf almayla sınıfta kalmazsınız. Sıkıntı yok.

Öncelikle imlanıza dikkat etmenizi isteyeceğim. Daha sonra Biyoloji vb. derslerden liseye gittiğinizi ön görüyorum. Hayır o derslerden zayıf almayla sınıfta kalmazsınız. Sıkıntı yok.
Şuan nasıl işliyor bilmiyorum. Bizim zamanımızda sınıfı geçiyorduk ama o dersleri alttan alıyorduk. Yazın sınavlarına giriyorduk. O derslerden geçmeden de mezun olamıyorduk.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı