40.000 - 43.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
40-43k

deniz perseus

Picopat
Daha fazla  
40-43K falan bir bütçem var. Daha öncesinde HP Victus kullanıyordum ama sorunları vardı ben de doa formuyla para iadesi yaptım. Önerebileceğiniz bir bilgisayar var mı? HP dışında olursa sevinirim. Bir de 2 tane kuzenim Monster kullanıyor ama hiç şikayet etmiyorlar. Monster'ın sorunları abartılıyor gibi Monster alınır mı? Bir de sizce?

40-43K falan bir bütçem var. Daha öncesinde HP Victus kullanıyordum ama sorunları vardı ben de doa formuyla para iadesi yaptım. Önerebileceğiniz bir bilgisayar var mı? HP dışında olursa sevinirim. Bir de 2 tane kuzenim Monster kullanıyor ama hiç şikayet etmiyorlar. Monster'ın sorunları abartılıyor gibi Monster alınır mı? Bir de sizce?
Monster su an F/P degil alinmaz.

Bunu tercih edebilirsiniz biraz bütçe artarsa. Artmazsa yukarıdaki Omen(macun değişimi gerekiyor gibi duruyor. Bazı incelemelerde Omen'in macununa bayağı laf edilmiş. Stok haliyle soğutması pek de iyi değil ama macun değişince soğutmasının düzeleceği hakkında net bilgi yok.) Nitro 16 tercih edilebilir yine. Onu stok haliyle kullanabilirsiniz. Zaten sıvı metal var onda.

Yeni konular

Geri
Yukarı