40.000 TL laptop önerisi

Arayıp sorabilirsiniz. Büyük ihtimal sıfır ürün diyeceklerdir(kutusunu bantladıkları için). Ama yani bu fiyattan ya kutusu açılmış iade ürünlerini ya da teşhir ürünlerini satarlar.

Aldığımda teşhir ya da kutusu açılmış olsa da laptop da büyük bir sorun çıkar mı?

Aldığımda teşhir ya da kutusu açılmış olsa da laptop da büyük bir sorun çıkar mı?

Yani o paraya değmez. 3 hafta önce açılmış 3070(140W) i7 11800H Omen'i ben 37'den satıyorum. (piyasadaki en güçlü 3070 laptop)

Evet biliyorum ilanlanınızı görmüştüm önce diğerleri ile bir düşünmem lazım.
Yani şöyle söyleyeyim teşhir ürünleri çok kötü durumda oluyor. Klavyeleri, bataryaları vs vs. İade ürünleri sıkıntısı yüzünden iade ediliyor. Ha bazen adamın acil para ihtiyacı oluyor da iade ediyor 14 gün içinde. orası ayrı, onlar zaten sıfır cihaz tadında ama iyi cihaz geleceğini sanmıyorum diyim.

Bütçeyi 45 e çıkartıp bahsettiğim ROG'u alabilirsiniz o mükemmel nerdeyse. Ama işte bütçeyi zorlamak da gerekli mi bilmiyorum.

bir düşünmem lazım.
Detaylı inceleme isterseniz bana ulaşıp inceleyebilirsiniz her zaman.

Yani şöyle söyleyeyim teşhir ürünleri çok kötü durumda oluyor. Klavyeleri, bataryaları vs vs. iade ürünleri sıkıntısı yüzünden iade ediliyor. Ha bazen adamın acil para ihtiyacı oluyor da iade ediyor 14 gün içinde. Orası ayrı, onlar zaten sıfır cihaz tadında ama iyi cihaz geleceğini sanmıyorum deyim.

Bütçeyi 45'e çıkartıp bahsettiğim ROG'u alabilirsiniz o mükemmel neredeyse. Ama işte bütçeyi zorlamak da gerekli mi bilmiyorum.

Detaylı inceleme isterseniz bana ulaşıp inceleyebilirsiniz her zaman.

Dediğiniz ASUS modeli bütçeyi arttırmama değer mi?

Dediğiniz ASUS modeli bütçeyi arttırmama değer mi?
Eğer 2. el almak istemiyorsanız değer.

Ama 2. el olsa da şansımı denemek isterim derseniz o zaman değmez nerdeyse aynı güçteki cihazlar. Ama fiyat farkı yaklaşık 9000TL,
9000TL ye 2. monitör, fare, klavye, kulaklık, masa, sandalye, atıştırmalıklar, kablosuz kulaklık, laptop yükseltici, mikrofon, kamera alırım üstüne ( aşağıdaki sistem + yayın ekipmanları işte) 500TL artırırım bile. Onunla da gider festivale katılırım.
1663331775066.png

Evde mükemmel bir setupunuz, dışarıda mükemmel bir laptopunuz olur.

Özetle AAA oyunlar için 3070 süper seçim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı