40.000 TL oyun laptopu önerisi

Bütçe
40.000
Anladım W11 kurarım o zaman.

@Artoria Pendragon ROG STRIX G16 ve HP Omen 17 arasından hangisi tercih edilmeli? Veya Legion 5 Pro satışa çıkmışken onu mu bekleyeyim.

Aklımı RTX 4060 çeliyor ama benim için fazla gibi hissediyorum, 3060 içeren Legion 5 falan da yeter bana herhalde yeni nesil oyunlarla işim yok.

4060 varken 3060 tercih etmek pek mantıklı kalmaz, Omen biraz daha üstün.

@Artoria Pendragon RTX 4060 stoklarının yenilenmesini bekliyordum, yenileneceği yok gibi.

35-45 aralığında alabileceğim en iyi laptop ne olur?
3070 Ti ve 3080 içeren HP Omen modelleri vardı ama ürünü tanıtacak içerik bulamadım.

Bu model bütçeniz içinde ki en iyi modellerden. Soracak olursan RTX 3070 Ti kas gücü olarak daha iyi 4060'a göre ama şahsen ben 4060 tercih ederim.

Site güvenilir mi peki? Kargo veya iade durumunda sorun yaşar mıyım?

Bu model bütçeniz içinde ki en iyi modellerden. Soracak olursan RTX 3070 Ti kas gücü olarak daha iyi 4060'a göre ama şahsen ben 4060 tercih ederim.
Benim pek yeni nesil oyunlarla işim yok, ekran kartını zorlayacak bir oyun indireceğimi pek düşünmüyorum, o sebeple arafta kaldım.
Site güvenilir fakat iade kısmında ne kadar taviz veriyorlar emin değilim.
Eyvallah, sağ ol.

Benim pek yeni nesil oyunlarla işim yok, ekran kartını zorlayacak bir oyun indireceğimi pek düşünmüyorum, o sebeple arafta kaldım.

Eyvallah, sağ ol.

Aralarında pek bir fark yok performans olarak ama ben güncellik için 4060 G16 seçerdim.

Aralarında pek bir fark yok performans olarak ama ben güncellik için 4060 G16 seçerdim.
GPNTeknoloji sitesinde o ürünü takip ediyordum ama stoğunu yenilemediler dâhâ, hayırlısı diyelim.

Bunu aldım bende kargoda bakalım görecez
Güzel laptop, üzmez seni.
Lenova 4000 serisi gelince model yükseltmesi yaparsın.

@Artoria Pendragon 4000 serisinde güç sorunu varken yine de almaya gerek var mı?
100W 4070 kartı, 140W 3070 performansını veriyor ama 4070'te Watt değeri yükseldikçe FPS artışı olmuyor.
Nvidia'nın yaptığı dolandırıcılık değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı