40.000 TL oyun ve iş için laptop önerisi

Bütçe
40.000
Videodaki 3060 versiyonu, 3070 Ti olanda da benzer sorun var olduğunu hesaba katarsak ortalama gene 120-125W çekecektir ki o bile gayet güzel performans veriyor. Ama 3060 versiyonu hakkındaki bir yaziyi paylaşayım, yani düzelme ihtimalide olan bir durum bana kalırsa.

Eki Görüntüle 1501931

Eki Görüntüle 1501931

Otomatik çeviri)
Sayın cerrahım son bir sorum olacaktı. Bu arkadaş freedos olarak geliyor ben buna win11 mi kurayım win10 mu? Bir de internette keyler satılıyor mesela 17tl'ye win11 pro keyi var win11 kurup bu keyi kullandıktan sora rahat mıyım daha başka bir şey ile uğraşmama gerek yok değil mi?

Sayın cerrahım son bir sorum olacaktı. Bu arkadaş freedos olarak geliyor ben buna win11 mi kurayım win10 mu? Bir de internette keyler satılıyor mesela 17tl'ye win11 pro keyi var win11 kurup bu keyi kullandıktan sora rahat mıyım daha başka bir şey ile uğraşmama gerek yok değil mi?
internetten bazı keyler patlıyo bazıları ömürlük oluyor ama yine size kalmış bir durum.

Sayın cerrahım son bir sorum olacaktı. Bu arkadaş FreeDOS olarak geliyor ben buna Windows 11 mi kurayım Windows 10 mu? Bir de internette keyler satılıyor mesela 17TL'ye Windows 11 Pro keyi var Windows 11 kurup bu keyi kullandıktan sora rahat mıyım daha başka bir şey ile uğraşmama gerek yok değil mi?

Windows 11 kurun hocam, düzgün yerden aldıktan sonra patlaması zor garanti olsun diye sağlamlisans gibi sitelerden vsde alabilirsiniz ama 15TL'ye aldığım kod 1 yılını dolduracak. Biraz da şans işi vs denenebilir, aldıktan sonra uğraşmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı