40.000 TL oyun ve iş için laptop tavsiyesi

Bütçe
40000

Olympusson907

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Oyun için ve AutoCAD, netcad, civil 3D gibi programları sorunsuz ve uzun zaman sorunsuz çalışacak laptop arıyorum. 40.000 liraya kadar bütçem var. Sağlam bir şey alıp 3-5 sene laptop derdine düşmek istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

İnternetten laptop alırken satıcının mutlaka şikayet var sayfasına göz gezdirin. ELEKTRONİK ÜRÜNLERİN İADESİ YOKTUR. Kargoyu alınca iş biter.

Hepsinin kasası plastik, MSI'ın o modeli tek fan ve 45w'lı rezil bir model. Kendisine yetmekte zorlanıyor. Nitro 5'in panelinin renk kalitesi ve gecikmesi oldukça kötü, soğutması Nitro 16'ya nazaran kötü. Bunların arasından en iyi tercih Nitro 16 olacaktır, diğer ikisi alınmamalı. Bu bütçede 4060 alabilirsiniz ayrıca.

Paneli kötü ancak kalan özellikleri iyi olan bir model:

Yazılım dışında her şeyi ortalama üstü olan bir model:

Birkaç gün önce Nitro 16 vardı 37'ye, keşke ona yetişebilseydiniz.

Hepsinin kasası plastik, MSI'ın o modeli tek fan ve 45w'lı rezil bir model. Kendisine yetmekte zorlanıyor. Nitro 5'in panelinin renk kalitesi ve gecikmesi oldukça kötü, soğutması Nitro 16'ya nazaran kötü. Bunların arasından en iyi tercih Nitro 16 olacaktır, diğer ikisi alınmamalı. Bu bütçede 4060 alabilirsiniz ayrıca.

Teşekkür ederim. Bunlar bahsettiğim şekilde götürür mü beni senelerce?

Hepsinin kasası plastik, MSI'ın o modeli tek fan ve 45W'lı rezil bir model. Kendisine yetmekte zorlanıyor. Nitro 5'in panelinin renk kalitesi ve gecikmesi oldukça kötü, soğutması Nitro 16'ya nazaran kötü. Bunların arasından en iyi tercih Nitro 16 olacaktır, diğer ikisi alınmamalı. Bu bütçede 4060 alabilirsiniz ayrıca.

165 Hz Nitro modeli bu, renk kalitesi vs olarak yüksek model yani. LOQ'tan daha iyi diyebilirim rahatça, RAM eklemesiyle Nitro 5 güzel tercih olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı