40.000 TL sistem önerisi

4070 Super mis gibi kart ama 7500F cidden düşük geldi bana. 7600X yukseltmesi yapabilirseniz iyi olur.

7500F yeterli bütçe artanırsa RAM 32 SSD KC3000 ya da Crucial P5 Plus yapılmalı ayrıca soğutucu da şart daha sonradan alınması gerek.

Palit nasıl bir ekran kartı markası soğutması falan nasıl eski köklü bir marka diye biliyorum ama yine de emin olamadım.

Palit nasıl bir ekran kartı markası soğutması falan nasıl eski köklü bir marka diye biliyorum ama yine de emin olamadım.

İyi marka merak etme dediğin gibi köklü bir marka 4000 serisi ısınan bir seri değil soğutma konusunda sorun çekmezsin.

teşekkür ederim onun dışında Biostar B650MP-E Pro AMD AM5 DDR5 ana kart nasıldır
ssd olarak 1 TB düşünüyorum kingston NV2 SNV2S/1024G 1TB 3500/2100MB/s modelini seçtim şu an 40.120 oldu soğutucu kesin almamı önerirseniz dediğinizi alabilirim onun dışında iyi bir sistem gibi duruyor başka eksik yok gibi
İyi marka merak etme dediğin gibi köklü bir marka 4000 serisi ısınan bir seri değil soğutma konusunda sorun çekmezsin.

Geri
Yukarı