40.000 TL'ye oyun ve yayın için sistem önerisi

peki önerebilceginiz iyi bi sistem varmı valorant gta 5 rdr 2 csgo 2
genelde oynıcagım oyunlar
Ha tamam sadece gta valorant değil rdr2 girdi işin içine. GTA 6 çıkar onu da oynarsınız falan. 4070 bence de ideal bir sistem olur.

Ha tamam sadece gta valorant değil rdr2 girdi işin içine. GTA 6 çıkar onu da oynarsınız falan. 4070 bence de ideal bir sistem olur.

2K monitör ile güzel gider

birde ryzen 5 7500f iyi mi işlemci olarak sorun cıkarırmı bana

bir sorum daha olcak çok bilgisayarlardan anlamıyorum ama bu bilgisayardan rainbow six sage açarmı açarsa ne kadar alırım ortalama

birde ryzen 5 7500f iyi mi işlemci olarak sorun cıkarırmı bana

bir sorum daha olcak çok bilgisayarlardan anlamıyorum ama bu bilgisayardan rainbow six sage açarmı açarsa ne kadar alırım ortalama
4070 için gayet yeterli iyi bir işlemci. Açar mı derken yani bu sistemin açmayacağı bir şey yok zaten de performans olarak 2k çözünürlük için uygun bir sistem. 2kda bile rainbowda low ayarlarda minimum 380fps veriyor. Çeşitli performans testleri var birini bırakayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

çok teşekkür ederim god of war ve cyberphunk da min 30 diyor kasma donma sorunu olmaz deilmi
Kartta dlss3 teknolojisi var. Siz zaten dlss3 açmadan cyberpunk oynamayacaksınız. Dlss3 açıkken ortalama 100fps veriyor 2k çözünürlükte. God of war aynı şekilde ortalama 100fps
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kartta dlss3 teknolojisi var. Siz zaten dlss3 açmadan cyberpunk oynamayacaksınız. Dlss3 açıkken ortalama 100fps veriyor 2k çözünürlükte. God of war aynı şekilde ortalama 100fps
Pardon bu kart ti'mış. 4070de 80den aşağı vermez muhtemelen 2k'da

Pardon bu kart ti'mış. 4070de 80den aşağı vermez muhtemelen 2k'da
cok teeşkkürler yardımcı oldugunuz için

Geri
Yukarı