40.000TL Araba Önerisi

MeraklıKöfteci

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524557426
Merhaba arkadaşlar ben arabamı değiştirmek istiyorum sizce maksimum 40.000TL'ye alınabilecek en iyi ve konforlu araba hangisidir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ;):like:

Şu anki arabam Megane 1'dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
E30 düşünüyordum oda olabilir :ROFL::ROFL:
Şaka bir yana Chevrolet Cruze ve Volvo S40 dikkatimi çekti
Model yılı yüksek diye o araba iyi bir araba olmaz bunu baş tacınız yapın Chevrolet ülkemizde sıkıntılı bir marka parça sıkıntısı servis sıkıntısı var çekildiğinden dolayı S40 İçin 1.6 üzeri yani 2.0lt felan düşünüyorsanız olabilir E30 önermiyorum Bu bütçede mercedes-bmw gibi firmalardan uzak durulması gerektiğini düşünüyorum gerek parça pahalılığı gerek temiz araç bulması zor olması mercedes ve bmw kullanan çoğu kişi arabayı hor kullanıyor devir yaptırtıyor vesayre 600.000km garanti olan araçlar 300.000 -400.000 de motor yapıyor gibi eğer hatchback araba bakıyorsanız VW Golf 1.9 TDİ öneririm ne amaçla kullanacağınızı söylerseniz ne önemli olduğunu söylerseniz daha detaylı yardımcı olurum örneğin geniş kalabalık bir aileyiz rahatça sığabileceğimiz bir araba arıyoruz gibi.

Cruze iyi bir araç ancak ülkemizdeki yedek parça fetişçileri yüzünden 2. eli ölü, Hatcback, sedan, SUV veya hangi tip araç istediğinizi belirtirseniz daha iyi tavsiyelerde bulunabiliriz.

Model yılı yüksek diye o araba iyi bir araba olmaz bunu baş tacınız yapın Chevrolet ülkemizde sıkıntılı bir marka parça sıkıntısı servis sıkıntısı var çekildiğinden dolayı S40 İçin 1.6 üzeri yani 2.0lt felan düşünüyorsanız olabilir E30 önermiyorum Bu bütçede mercedes-bmw gibi firmalardan uzak durulması gerektiğini düşünüyorum gerek parça pahalılığı gerek temiz araç bulması zor olması mercedes ve bmw kullanan çoğu kişi arabayı hor kullanıyor devir yaptırtıyor vesayre 600.000km garanti olan araçlar 300.000 -400.000 de motor yapıyor gibi eğer hatchback araba bakıyorsanız VW Golf 1.9 TDİ öneririm ne amaçla kullanacağınızı söylerseniz ne önemli olduğunu söylerseniz daha detaylı yardımcı olurum örneğin geniş kalabalık bir aileyiz rahatça sığabileceğimiz bir araba arıyoruz gibi.

Model yılından dikkatimi çekmedi Chevrolet sadece resimlerini incelediğimde donanımsal açıdan güçlü ve iç dizaynı güzel gibi duruyordu ondan dikkatimi çekti biraz internette araştırdım kullanıcılarından 1-2 problem hariç şikayetçi olmadıklarını söylüyolar VW Golf düşünmüyorum sedan kasa almayı düşünüyorum 4 kişilik bir aileyiz şehir içinde ve dışında kullanım için arıyorum .
86862_0.jpg

2006 Model MİDLİNE JETTA olabilir
Düşünürseniz görüşelim :)
Neden olmasın :)

Cruze iyi bir araç ancak ülkemizdeki yedek parça fetişçileri yüzünden 2. eli ölü, Hatcback, sedan, SUV veya hangi tip araç istediğinizi belirtirseniz daha iyi tavsiyelerde bulunabiliriz.
Sedan almayı düşünüyorum fakat aklıma yatan başka bir model olursa onuda düşünebilirim

Cruze donanım ve konfor açısından çok zengin bir araç ve çok konforlu, arkadaşım da hatcback 1.6 124 HP otomatik vitese sahip modeli var yakıt tüketimi birazcık fazla haricinde sağlam araç.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı