40-42 bin TL Gaming laptop önerisi

JamesM

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
40-42K bütçe ile alınabilecek bir Gaming laptop arıyorum kafam çok karışık şu an aktif olarak Omen 4060 i7-13700hx siparişim var ama iptal etme gibi düşüncem oluşmaya başladı. HP müşteri memnuniyeti ve cihazlarında bazen sorun çıkaran bir firma gibi sizce 42K maksimum bütçeye ne almalıyım.

Bir de dün bana ekran kartı 140W demiştiniz ama aradım bugün HP'yi 115 dedi bir yerdede 115+25 yazıyor ama 25 neye göre nereden geliyor bilmiyorum.

115+25, Dynamic Boost ile.

115+25, Dynamic Boost ile.

Anladım iptal etmiyorum o zaman umarım herhangi bir problemi çıkmaz HP beni korkutuyor biraz hem yazılımsal olsun hem bu macun akıtma olayı olsun biraz umudum kırıldı 40 bin TL gibi para verip kafa karışması gerçekten bunaltıcı bir şey.

Yazılımsal anlamda gayet iyi aslında, neden kafanıza takıldı?
Forumlarda hoparlör ve kendi uygulamasında sorun olduğu yazıyor birde macun akıtma olayı var

Yazılımsal anlamda gayet iyi aslında, neden kafanıza takıldı?
İnternette ve forum sitelerinde hp nin uygulamasının windows 10 da hata verdiği fanların hep sesli çalıştığı bir yazı gördüm birde hoparlör den pıt pıt ses geldiği söyleniyor

O fiyat bandında ASUS ve MSI markalarından sağlam modeller çıkabilir diye düşünüyorum.

Hocam o kadar vaktim yok hem üniversite için hem oyun için acil şekilde lazım.

Geri
Yukarı