40-50 Bin TL Araç Önerisi

Kavin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni bir araç alacağız. Bütçemiz 40.000-50.000 arası.
Sedan ve yakıt konusunda verimli bir araç arıyoruz. Öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.
@Ercan OZAN sizinde fikrinizi bekliyorum hocam :)

Hasar kayıtlı olması, boyalı, değişeni çok olması önemli mi sizin için? Şundan dolayı soruyorum bazı insanlar motor, yürüyen, şanzuman da sıkıntı yoksa binilir diyorlar o açıdan.

Hasar kayıtlı olması, boyalı, değişeni çok olması önemli mi sizin için? Şundan dolayı soruyorum bazı insanlar motor, yürüyen, şanzuman da sıkıntı yoksa binilir diyorlar o açıdan.
Ağır hasar kayıtlı olmaması önemli. Bir kaç boya ve değişen olabilir.

Ford focus,Peugeot 301,Citroen c5,Hyundai accent blue

Olur ya aklınızda bulunsun. Audi A3 LPG'li 2007 modelleri birkaç boya ve değişen ile 50.000TL'ye bulunabiliyor. Öneridir sadece efendim :)

Merhaba. Yeni bir araç alacağız. Bütçemiz 40.000-50.000 arası.
Sedan ve yakıt konusunda verimli bir araç arıyoruz. Öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.
@Ercan OZAN sizinde fikrinizi bekliyorum hocam :)
Sahi,yukarıda yazmayı unuttum eniştem 2016 Peugeot 301'e sahip 1000km yolu 350 liraya yaptılar haberiniz olsun :)

50 bin TL bandında en temiz C segmenti rakiplerine göre donanımlı araba bence Toyota Auris. Hem temiz oluyor araba hemde Toyota pek arıza vermiyor kolay kolay.

2011-2012 model 1.33 100 begir olan modelleri çok rahat bulunur o fiyatlara. 1.6 benzinli 132 begir olan modelleri LPG'li olarak 1-2 değişenli flan hasar kayıtlı bulunabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı