40-50 bin TL arası laptop önerisi

Bütçe
50000

JamesM

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam Victus serisi biraz korkutuyor deneyimli biri misiniz ekran kartı watt ı falan düşük diğer serilere göre almışken uzun ömürlü olmasını istiyorum çünkü.

Size de farklı bir konu sorayım Ryzen işlemci ısıyı arttırma ya da i7 13700'e göre performans da düşüklük yaratmaz mı?

Son düzenleme:
Hocam Victus serisi biraz korkutuyor deneyimli biri misiniz ekran kartı watt ı falan düşük diğer serilere göre almışken uzun ömürlü olmasını istiyorum çünkü.

Size de farklı bir konu sorayım Ryzen işlemci ısıyı arttırma ya da i7 13700'e göre performans da düşüklük yaratmaz mı?
victus u yakın bir arkadaşım şuan kullanıyor(bi problem yaşadığını görmedim cihazı bende kullandım panelide gayet iyi) rtx 3050 li bi modeli ekran kartı wattı çok düşük değil diye biliyorum bu modelde zaten düşük olsa bile rtx 4060 dan fazla performans verir

Ryzen işlemci bir sıkıntı yaratmaz ama Acer almayın bence kalitesiz bilindik markalardan gidin Lenovo, HP, ASUS, MSI gibi

Victus'u yakın bir arkadaşım şu an kullanıyor(bir problem yaşadığını görmedim cihazı bende kullandım panelide gayet iyi) RTX 3050'li bir modeli ekran kartı wattı çok düşük değil diye biliyorum bu modelde zaten düşük olsa bile RTX 4060'dan fazla performans verir.

Ryzen işlemci bir sıkıntı yaratmaz ama Acer almayın bence kalitesiz bilindik markalardan gidin Lenovo, HP, ASUS, MSI gibi.

Acer'in teknik servisinin HP'den daha iyi olduğu söyleniyor ayrıca HP'nin PC'lerinde sorun olarak oran yüksekliği olarak daha fazla olduğu söyleniyor bu yönden biraz tedirginim.

Yeni konular

Geri
Yukarı