40-50 bin TL gaming laptop önerisi

Bütçe
40000-50000

dogu16

Kilopat
Yer
Balıkesir, Turkey
Merhabalar, 40-50 bin arası gaming laptop arıyorum.

Sanırım bu şuan indirimdeymiş ve fiyatına göre oldukça iyi olduğu söyleniyor. Yine de başka bir alternatif var mı sormak istedim.
Direk alın geçin başka iyi alternatif yok. özellikle bu fiyata bu ekran kartı tadından yenmez. RAM'i de 32GB yapın.

Teşekkürler. RAM’i vatandan alırken eklettirebiliyor muyuz Monster gibi? Yoksa kendim alıp sonradan takmam mı gerek?
Vatanda RAM takıyorlar mı bir bilgim yok lakin teknik bilginiz yoksa hiç bulaşmayın derim. en basitinden bir bilgisayarcıda da taktırabilirsiniz.

Bunu almayı düşünüyorum da monitör sanırım kare şeklinde ben daha geniş ekran severim sizce sıkıntı olur mu benim için özellikle film izlerken falan

Bunu almayı düşünüyorum da monitör sanırım kare şeklinde ben daha geniş ekran severim sizce sıkıntı olur mu benim için özellikle film izlerken falan
Kare değil hocam panel 16:10 oranlı 1200p çözünürlüğe sahip. Genelde laptoplar 16:9 1080p oluyor, bu panelde ekranda alttan ve üstten 60'ar piksel fazla çözünürlük var sadece.

Merhabalar, 40-50 bin arası gaming laptop arıyorum.

Sanırım bu şuan indirimdeymiş ve fiyatına göre oldukça iyi olduğu söyleniyor. Yine de başka bir alternatif var mı sormak istedim.
Kaçırma

Yeni konular

Geri
Yukarı