40-50 bin TL oyuncu laptop önerisi

Bütçe
40- 50 bin
Acer'den dolayı ne gibi sorunlar yaşadınız? Ben Nitro 16 almayı düşünüyorum ama Acer'e güvenemiyorum.

Son düzenleme:
Acer'den dolayı ne gibi sorunlar yaşadınız? Ben Nitro 16 almayı düşünüyorum ama Acer'e güvenemiyorum.
öncelikle hiçbir firmayı zan altında bırakmak istemem.
benim yaşadığım problemler oyunlarda fpsimin diğer muadillerine göre oldukça düşük olması mesela farklı bir firmanın 3050 ti lı laptopu benim sistemimden daha çok fps alıyor( 3070 im var). 2 defa servise gitti ilkinde çözülmedi ikinci servis 40 gün civarında sürdü ve benim şikayet etmemle işleri hızlandırdılar. video izlerken bile fanlar bir anda hızla çalışmaya başlıyor ki ben laptopuma çok özenli bakarım. servise gitme sebebi de oyun oynarken bir anda fps 10 düştü ve fanlar tam hız çalışmaya başladı sonra da düzelmedi. fps ile alakalı beklentinin altında performans vermesinin sebebinin ekran kartının watt değerinin düşük olduğundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. oyunlarda ara ara takılmalar oluyor. Alacağın bilgisayarın özelliklerini iyi incele ekran kartı watt değeri gerçekten önemli, benimki 100 watt.

Yeni konular

Geri
Yukarı