40-50 bin TL telefon önerisi

KuRuLTaY

Hectopat
40K-50K arası bütçem var. Güzel bir telefon arıyorum. Fazla oyun oynayan birisi değilim. 120 Hz olursa sevinirim. IPhone'da en ucuz 120 Hz'li ekranı olan hangisi onu da söylerseniz sevinirim.

40K-50K arası bütçem var. Güzel bir telefon arıyorum. Fazla oyun oynayan birisi değilim. 120 Hz olursa sevinirim. IPhone'da en ucuz 120 Hz'li ekranı olan hangisi onu da söylerseniz sevinirim.

Yurt dışı 14 Pro olabilir 30k bandında.

Hocam şimdi siz yurt dışı aldınız 4+4 olarak çift SIM 8 ay kullanıyorsunuz son 4 ay ise eski 6S-SE1 alıp son 4 ayı iCloud arama yönlendirme ile kullanabilirsiniz son 4 ay internet paketi ve aramalar sizin asıl telefonuza gelecek ama alırken çift SIM olması daha iyi olur eğer çift SIM değil ise oparötörünüze gidip e SIM almanız gerekiyor iCloud arama yönlerdirme nasıl olduğunu bilmiyorsanız internete yazıp öğrenebilirsiniz kaydettirmek hiç mantıklı değil şu an 31,612 TL.

Eğer şuna alırsanız 2025 Ağustos kadar kullanırsınız bu süre her yıl 1 Ocakta yenileniyor.

Yurt dışı olayı tam olarak ne oluyoruz anlatabilir misiniz fazla bir bilgim yok.

@GSFBJK Hocamın dediği gibi kapandığında da idare etme seçeneğiniz mevcut. Bence yurt dışından 15 Pro Max veya 15 Pro alın derim. S24U alırsan onda sistem daha da iyi malum kayıt yöntemi var burada yazamıyorum Android olduğu için rahatça yapılıyor. Kapanma derdinden de kurtuluyorsunuz. Herhal yukarıda yurt dışına yönelin derim.
TR cihazı alacaksanız da her zaman IPhone'da Pro serisi cihaz alın. Düz modeller alınmamalı. 2. El 13 Pro veya 14 Pro bakabilirsiniz. Android tarafında S24+ bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı