40-50TL fare önerisi

lampeonn

Hectopat
Merhaba maksimum 50 TL olacak şekilde mouse ariyorum. Oyun oynuyorum daha önce 5 yıl standart bir mouse kullandım. Pek beklentim yok, sağlam olması yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyat aralığına fason üretim dışında ürün bulamazsın. Aşağıdaki en yüksek puan alan ürünlerin kötü yorumlarını kontrol et. Youtube incelemeleri varsa bak. Eğer kronik sorunları varsa alma.
Bu ürünleri denemediğim için öneri yapamayacağım. Alacağın ürüne karar verdikten sonra Akakçe fiyat karşılaştırması yapabilirsin. Hepsiburada daha uyguna satan siteler var.

Son düzenleme:
Hocam biliyorsunuz benim de farem bozuldu, önerdiğiniz farenin aynısından kuzenimde var. Ben denemiştim ama pek alışamamıştım. Acaba o fareyi alıp bir süre kullansam alışabilir miyim?
Alışılır bence, ben şuan başka bir mouse kullanıyorum fakat, teknoloji çekmecemde öyleliğine duruyor, benim babamın bana aldığı 60 liralık bir mouse vardı, hala onu kullanıyorum, eğer o bozulursa SGM X7 kullanacağım fiyatına göre iyi bir mouse, fakat bütçe varsa asla alınmaz.

Maalesef bütçemi aşıyor kartımda 53TL var en fazla.
Everest SM-763 gördüm kablosuz ışıklı 50 TL civarında ama pek içime sinmedi onun hakkında ne düşünürsünüz?
Everest SM-765 alınabilir, Everest kablosuzları o kadar iyi üretemiyor, ama kalitelileri var, özellikle Everest SM-444 modeli çok iyi, 4 yıl oldu hala bozulmadı SM-444 modelli Everest mouse'um.

Geri
Yukarı