40-60 TL kulaklık önerisi

osmaanatli

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar yakın kulaklığımı değiştirmek istiyorum fakat fazla bütçe yok. Yeni bilgisayar aldım para fazla kalmadı. Elimdeki kulaklığım Snopy SN R5. Güzel kulaklık fakat fazla sıkıyor, terletiyor, sıcak basıyor. Bir de o kulak yastıkcığındaki deri baya bir soyuldu. 2 yıldır kullanıyorum bunu bana 40-60 TL arası bir kulaklık önerebilir misiniz? Aklımda 2 tane var size de göstereyim.

Bu iki kulaklık Hepsiburada'da en çok satanlarda buldum. Yorumları da gayet iyi. Sözü size bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende SN-R5 vardı. Görünüşü güzeldi ancak 15 dakika taktıktan sonra kulağı rahatsız ediyor. Alırken dikkat et, kulaklığın içinde ki o file kısmı rahatsız etmişti, bende iade edip 180 TLye filesi olmayandan almıştım.

Hocam bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık bana göre kulakiçi. Yoksa ben herkese söylerim alıcaksan logitech alıcaksın, logitech alacaksan kalitelisini alacaksın. Logitech g230 var ama kullanmıyorum. Sıkıntısı olmamasına rağmen. Kulakiçi kulaklık kullanıyorum oyunlarda ses kasamıyorum ama bence büyük kulaküstü kulaklıklardan kat kat daha rahat kullanışlı. Tavsiyem logitech g230 almanız.

Hocam bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık bana göre kulakiçi. Yoksa ben herkese söylerim alıcaksan logitech alıcaksın, logitech alacaksan kalitelisini alacaksın. Logitech g230 var ama kullanmıyorum. Sıkıntısı olmamasına rağmen. Kulakiçi kulaklık kullanıyorum oyunlarda ses kasamıyorum ama bence büyük kulaküstü kulaklıklardan kat kat daha rahat kullanışlı. Tavsiyem logitech g230 almanız.
o fiyata alınabilecek yine güzel kulaklıklar var. adam bütçesi olsa oda g230 almak ister değil mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı