40 bin lira sistem önerisi

Bütçe
34000
Hayali sistem toplarız onla artık. :D
Ben topluyorum şimdi merak etme.
Unuttuğum bir şey var mı arkadaşlar sistem de darboğaz yaşanmayacaktır olabildiğince güzel toplamaya çalıştım gönül rahatlığıyla kullanabilirsin .(!) @292941

Son düzenleme:
Ben topluyorum şimdi merak etme.
Unuttuğum bir şey var mı arkadaşlar sistem de darboğaz yaşanmayacaktır olabildiğince güzel toplamaya çalıştım gönül rahatlığıyla kullanabilirsin .(!) @292941
Ekran kartını unutmuşsun, 10 yıl götürecek ekran kartı da bu:

SU630 yerine başka bir SSD kullanın.
Ayrıca 2 ay önce 2060 PC toplamışsınız. Trol büyük ihtimal.
Başka bir arkadaşım içindi o
Başlıkta 40 bin TL yazarken bütçede neden 34 bin yazıyor acaba? :D
Yanlışlıkla yazdım onu kontrol etmedende yayınlamışım :(
Arkadaşlar dediğim gibi Asusun Rog Strix 3080'i çıkmasını bekleyeceğim. Aldığım zaman artık ne zaman gelirse en son Warzone oynarken fotosunu atarım. :)

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaşlar bilgisayarı aldıktan aylaaar aylaar sonra aklıma geldi, kanıt niteliğinde olsun. warzone oynarken değil belki ama warzone da yüklü. :))))

Dosya Ekleri

• Sistem 1.png
    Sistem 1.png
    39,2 KB · Görüntüleme: 36
  • Sistem 2.png
    Sistem 2.png
    32,1 KB · Görüntüleme: 37
eger sogutucuyu ml360r sectiyseniz memnun musunuz? alternatif oneriniz olur mu?
Kanka Cool Can Be Powerful - MPG CORELIQUID K360 bu ürünü kullanıyorum ama arkadaşım cooler masterın ml360r modelini kullanıyor asus sistemle kendisi gayet memnun sonradan fanlarını cooler master halo 120ler ile değiştirdi orijinal fanları biraz sesli çalıştığı için sana önerim gönül rahatlığıyla kullanabilirsin fanları değiştirmeden arkadaşım biraz zevk meselesi yaptı bütün fanlarını değiştirdi

ek olarak önerim

1 : MSI MAG CoreLiquid 360R V2 Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

2 : NZXT Kraken X53 RL-KRX53-01 Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:

Geri
Yukarı