40 bin liraya 4,5 yıl götürebilecek laptop önerisi

Bütçe
40000

FrostyIsNOTHere

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun bir süredir laptop almayı düşünüyorum ama beni de uzun süre götürsün istiyorum. Şu ana kadar Monster Abra A5 20.3.4 düşünüyordum ancak ısındığını duyunca vazgeçtim. 40K'lık bütçem var ve 1.5 yıl boyunca para biriktireceğim.

1. seçeneğiniz @463352'nin attığı Acer olsun, olmaz diyorsanız da bunlar diğer tercihler:

Kullanım amacı nedir? Eğer oyun oynamayacaksan bu bütçeye MacBook öneriyorum.
Yani genel olarak oyun oynayacağım.

1. seçeneğiniz @463352'nin attığı Acer olsun, olmaz diyorsanız da bunlar diğer tercihler:
Lenovo olanın 1TB'lısı var mı?

SSD takabilirsin ama bence almışken 16 inç al. Boyut olarak hiçbir fark yok hemen hemen. Sadece dikeyde çerçeve yerine ekran koymuşlar. Ve 15.6 inçe kıyasla çok daha iyi görsellik veriyor

Merhaba. Uzun bir süredir laptop almayı düşünüyorum ama beni de uzun süre götürsün istiyorum. Şu ana kadar Monster Abra A5 20.3.4 düşünüyordum ancak ısındığını duyunca vazgeçtim. 40K'lık bütçem var ve 1.5 yıl boyunca para biriktireceğim.

Monster'da alsan Casper'da alsan Acer'de alsan veya Dell'de alsan RTX 4060 gibi bir ekran kartından şaşma laptop için sana tek tavsiyem bu. Ben VRAM'i az gelsede kendisine aşık oldum resmen. Tabii Monster ve Casper gibi markalar daha az dayanıklı bence buna yapacak bir şey yok. Bir de TPM değerine dikkat et benim elimdeki mesela 105W bazıları 45W bile olabiliyor.

Dell'in 3060'lı modelini kullanıyorum sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım.

Kötü bir model almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı