40 bin TL bütçeye kadar laptop önerisi

Bütçe artarsa bu:

Artmazsa:

Bütçe artarsa bu:

Artmazsa:

4070 güzel ancak bütçe artmazsa LOQ, Victus'tan daha iyi olacaktır.

Onun haricinde HP Omen 16-WF0033NT 7Q7Y5EA i5-13500HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe de güzel cihazdır.

Bütçe artarsa bu:

Artmazsa:

Hocam Victus'lar beni ısınma ile performans kısma konusunda korkutuyor daha kullanan bir kişiyle konuşmadım ön yargım var fakat 5 bin fark çok fazla geliyor ne yapmalı acaba 40 bin maksimum bütçem

LOQ'ların fiyatı 40 bine dayanmış. 4060'a 40.000 vermek bana absürt geliyor. Öyleyse bütçe artırılıp 4070 olanı alınmalı.

Kasa, panel ve soğutma kalitesi bu cihazların fiyatını yükselten şeyler. Victus F/P, LOQ premium üründür.

Paneli falan güzel ancak Omen varken alınır mı? Bilemiyorum.

Kasa, panel ve soğutma kalitesi bu cihazların fiyatını yükselten şeyler. Victus F/P, LOQ premium üründür.

Hocam sizce bu fiyat farkı sogutma ve kalite için deger mi bir de ekran kartı 115W o düşündürdü beni.

Bütçen 35 üstü ayrıca 40'lara yakınsa Victus bakmayın. Bunlar o fiyatların ürünleri değil. Ha bütçen düşük olur bakarsın o bütçelerde uygun laptoplar ama bu bütçeleri hak etmiyor

1 haftadır araştırıyorum bu Nitro'yu Eski cihazımı sabah sattım ve biraz önce Nitro'nun siparişini verdim.

Omen'in hangi model/kasası bahsettiğiniz?

Geri
Yukarı