40 bin TL bütçeye laptop önerisi

Eagle Flies

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 40k bütçem var eğer değecek ise birkaç bin lira üstüne çıkabilirim, şu anda Nitro 5 alıp 8 GB RAM takviyesi yapmayı düşünüyorum. Bu bütçede daha iyi donanım ve soğutmalı laptop var mıdır? HP Omen'i gördüm ama hem fiyat hem CPU yönünden Nitro daha cazip geldi. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Çok tehlikeli. Ne tavsiye edersem edeyim birileri gelip bana saldıracak. Yine de bütün tehlikeleri göze alıyorum ve tavsiyemi paslıyorum. Normalde Monster önermem ama Tulpar modelleri soğutma ve performans açısından benim deneyimlediğim kadarıyla güzel oluyorlar.

Çok tehlikeli. Ne tavsiye dersem edeyim birileri gelip bana saldıracak. Yine de bütün tehlikeleri göze alıyorum ve tavsiyemi paslıyorum. Normalde Monster önermem ama Tulpar modelleri soğutma ve performans açısından benim deneyimlediğim kadarıyla güzel oluyorlar.

Sağlam modelmiş.

Teşekkürler öneriler için, alabilirsem Nitro 16'yı alacağım yoksa Nitro 5 ve Asus TUF A15 arasında bir tercih yapacağım. Gördüğüm kadarıyla bu bütçelerde ısınma konusunda şikayeti olmayan laptop yok :D

HP Omen alabiliyorken Nitro almak mantıksız.

Arkadaşlar 45 bine kadar çıkabilirim, bu bütçede Acer Nitro 16'ya rakip yok sanırsam, var mı bir öneriniz? Omen 16'nın fiyatı da uçmuş..

HP Omen alabiliyorken Nitro almak mantıksız.

Evet şimdi gördüm. Uçmuş. Elimizde değil. Döviz kurundan. Nitro 16 tercih edebilirsin.

Geri
Yukarı