40 bin TL bütçeyle çok amaçlı laptop önerisi

Birkaç seçenek çıkabilir. Kaliteli ve tam bir model olarak Nitro 16 tabii ki olmazsa olmaz;

Diğer seçenek ise 14. nesil işlemciler ile düşünülebilir elbette Victus, UV lazım ama;

Bir ihtimal düşünülebilir, EU performansı elbette harici GPU olanlar gibi olmaz ama muazzam taşınabilir, pili harika;

Birkaç seçenek çıkabilir. Kaliteli ve tam bir model olarak Nitro 16 tabii ki olmazsa olmaz;

Diğer seçenek ise 14. nesil işlemciler ile düşünülebilir elbette Victus, UV lazım ama;

Bir ihtimal düşünülebilir, EU performansı elbette harici GPU olanlar gibi olmaz ama muazzam taşınabilir, pili harika;

Hocam benim aklımdaki tam model dediğiniz Zenbook. Sadece UE kullanacağım için kafam karışıyor. 😶

Nitro 16 ve Victus 16 pil ömrü ve taşınabilirlik ihtiyacımda zorlayacak gibi.

2. El Zeyphrus mu baksam diye düşünüyorum.

Hocam benim aklımdaki tam model dediğiniz Zenbook. Sadece UE kullanacağım için kafam karışıyor. 😶

Nitro 16 ve Victus 16 pil ömrü ve taşınabilirlik ihtiyacımda zorlayacak gibi.

2. el zeyphrus mu baksam diye düşünüyorum.
Hocam 7840HS'liAcer Nitro laptoplar RGB kapalı MUX switchte 720p videoda %20 parlaklıkta 7-8 saat şarj süresi veriyor. 14500HX oldukları için yüksek güç tüketimi yüksek oluyor zorlayınca 5-6 götürüyor aynı testte. Kullanım amacınız harici grafik istediği için taşınabilir powerbank ile götürseniz şarjınız sabit kaldığı için hem problem olmayacak hem güçlü bir grafik kartı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı