40 bin TL laptop önerisi

tenuem

Hectopat
Arkadaslar selam,

Su an Windows bilgisayara ihtiyacim var. Fiyat olarak 40k TRY cihaz bakiyorum. Asagida linkini verdigim Lenovo'nun ozellikleri, bu fiyata uygun olarak kasasi, ekrani vs. cok iyi geldi. Tek aklimdaki dusunce DDR4 Ram'lere sahip olmasi. Sizce bu fiyat bandina DDR5 RAM ve 4060 kombinasyonuna sahip bilgisayar mi bakmaliyim? Taksit ile alacagim icin 5k-6k TRY ekstradan ucret odeyip daha iyi bir oneriniz varsa alabilirim.

Simdiden cevaplariniz icin tesekkurler.

Cihaz linki;

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar selam,

Su an Windows bilgisayara ihtiyacim var. Fiyat olarak 40k TRY cihaz bakiyorum. Asagida linkini verdigim Lenovo'nun ozellikleri, bu fiyata uygun olarak kasasi, ekrani vs. cok iyi geldi. Tek aklimdaki dusunce DDR4 Ram'lere sahip olmasi. Sizce bu fiyat bandina DDR5 RAM ve 4060 kombinasyonuna sahip bilgisayar mi bakmaliyim? Taksit ile alacagim icin 5k-6k TRY ekstradan ucret odeyip daha iyi bir oneriniz varsa alabilirim.

Simdiden cevaplariniz icin tesekkurler.

Cihaz linki;
bu sistem yerine 4060 16gb ramli i5 12H işlemcili daha iyi sistemler var. Minimum 3060 olsun

Göz atabilirsiniz.

Bunu bende öneriyorum. Sizi götürebilecek bir laptop.

Hocam bu sistemi aldım iyi gibi görünüyor. Kargonun gelmesini bekliyorum 🫠

32GB ve Intel tavsiye ederim.

32 GB ve Intel tavsiye ederim.

Hocam burada daha uygun galiba.

Hocam burada daha uygun galiba.
Makul. Nitro 16 da alınabilir ama kesnlile 16GB RAM takviyesiyle. 16 birkaç yıla yetmeyecek.

Acer Nitro 5 yerine biraz daha bütçe artırılıp 16 alınmalı ekran ve soğutma konusunda daha iyi RAM'ler Nitro 5'te 480p MHz 16 5200 kadar da çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı