40 bin TL oyun ve yazılım icin laptop önerisi

Bu ikisi arasında kaldım. Arkadaşlar, hangisi daha iyidir?

Bu ikisi arasında kaldım. Arkadaşlar, hangisi daha iyidir?
Donanım Victus kalite Legion.

Merhaba arkadaşlar. Bütçem 40k. Oyun ve yazılım için laptop arıyorum, arada okula götürebilirim.
Öneri verirseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim.

Hocam, bence uzun süre kullanacaksanız ASUS MSI dışında almayın.

https://www.hepsiburada.com/msi-pul...V0?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...r-p-HBCV00003XD662?url_src=and-product-detail Bu biraz bütçeyi aşıyor ama 45.200.

Bence laptoplarda AMD işlemci yerine Intel almak daha mantıklı.

Son düzenleme:
Ben çok bilmiyorum ama önemsediğim bir husus var. O da soğutma performansı ve işlemci ile grafik yongalarının 100 watt aşağı olmaması.

Attığın 2 bilgisayar da bu bütçede fiyat performans olarak çöp.
1.Ekran kartı watt değeri son derece iyi.
2.Hp, Monster gibi bilgisayarlar aynı fiyata daha iyi olabilir ama uzun süreli kullanımda sıkıntı çıkarır.
3.İki bilgisayarında driverleri gayet iyi.
4.Laptoplarda Amd işlemcilerin hem çekirdeği az hem de aynı fiyattaki Intel işlemcilerden daha kötü performans veriyor.(Kasalar için bunu söyleyemem, kasa bilgisayarlards Amd fark atıyor.)

Son düzenleme:
1.Ekran kartı watt değeri son derece iyi.
2.HP, Monster gibi bilgisayarlar aynı fiyata daha iyi olabilir ama uzun süreli kullanımda sıkıntı çıkarır.
3.İki bilgisayarında sürücüleri gayet iyi.
4.Laptoplarda AMD işlemcilerin hem sürücüleri kötü hem de aynı fiyattaki Intel işlemcilerden daha kötü performans veriyor.(Kasalar için bunu söyleyemem, kasa bilgisayarlards AMD fark atıyor.)

1. Atılan Victus'un da ekran kartı watt değeri gayet iyi, 120 watt.
2. HP ile Monster'ı aynı kefeye koyman ilginç geldi. Monster tamam da Victus neden uzun vadede sorun çıkartsın? Dayanağın var mı?
3. Buraya atılanlar sorunlu yani, onu kastediyorsun sanırım.
4. Neye göre kime göre daha kötü performans veriyor? Bu bütçede AMD veya Intel fark etmeksizin, hangisi fiyat performans açısından daha iyiyse onu tercih etmek lazım.

Geri
Yukarı