40 bin TL PC toplama

Mekanik12345

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 35K-40K arası sistem toplayacağız arkadaşa AM5 sistem için yardımcı olur musunuz? Hepsiburada'dan olursa çok güzel olur arkadaş ödemeye 3 ay sonra başlıcakmış şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar 35K-40K arası sistem toplayacağız arkadaşa AM5 sistem için yardımcı olur musunuz? Hepsiburada'dan olursa çok güzel olur arkadaş ödemeye 3 ay sonra başlacakmış şimdiden teşekkürler.
Hepsiburada üzerinde genelde İzoly, Turbox gibi çok kötü hazır sistemler bulunuyor, o yüzden o sevdadan vazgeçmesini tavsiye ederim.

Fakat itopya gamegaraj gaming gen gibi siteler hepsiburada üzerinden satış yapıyorsa attığım sisteme ordan yönelebilirsiniz.

Tavsiyeye gelince

Hepsiburada üzerinde genelde İzoly, Turbox gibi çok kötü hazır sistemler bulunuyor, o yüzden o sevdadan vazgeçmesini tavsiye ederim.

Tavsiyeye gelince
1TB gerekli değilse SSD Crucial P3 seçilmeli. Soğutma içinde Ag400 alınmalı.

Tavsiyeye gelince
Hocam bende hazır sistem önerdimde arkadaş şuan param yok sonra gelicek dedi hepsiburadadan alıp 3 ay sonra ödücek, parçaları tek tek toplamak istiyor.

Hocam bende hazır sistem önerdimde arkadaş şuan param yok sonra gelicek dedi hepsiburadadn alıp 3 ay sonra ödücek parçaları tek tek toplamak istiyor.
Hazır sistemlerı aldığı zamanda 3 ay sonra ödeme imkanı var hocam hepsiburada üzerinde neden tek tek almak istiyor? Öyle daha pahalıya geliyor.

Örnek olarak gamegaraj hepsiburada sayfası

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı da var.

Hazır sistemlerı aldığı zamanda 3 ay sonra ödeme imkanı var hocam hepsiburada üzerinde neden tek tek almak istiyor? Öyle daha pahalıya geliyor.

Örnek olarak gamegaraj hepsiburada sayfası

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı da var.
Teşekkür ederim hocam arkadaşa iletirim ama ben biraz inceledim mesela 4060ti r5 7500f li bi sistem göremedim arkadaş ekran kartının markasını ramlari kendi seçmek istiyor onun için tek tek demişti ben ileticem yinede linki bi inceler artık.

Geri
Yukarı