40 bin TL PC toplama

Teşekkür ederim hocam arkadaşa iletirim ama ben biraz inceledim mesela 4060ti r5 7500f li bi sistem göremedim arkadaş ekran kartının markasını ramlari kendi seçmek istiyor onun için tek tek demişti ben ileticem yinede linki bi inceler artık.
Rica ederim, bu fiyata zaten uygun bir sistem. Marka merakına çok kapılmasın önemli olan modeldir, en iyi markaların bile kötü modelleri vardır. Sistemdeki parçalar gayet iyi. Sadece SSD konusunda farklılık yapabilir ama mevcut SSD üzmez. Sistem dizerken eğer çok çok yüksek bir bütçeniz yok ise Fiyat performans odaklı gitmek en mantıklısı.

Rica ederim, bu fiyata zaten uygun bir sistem. Marka merakına çok kapılmasın önemli olan modeldir, en iyi markaların bile kötü modelleri vardır. Sistemdeki parçalar gayet iyi. Sadece SSD konusunda farklılık yapabilir ama mevcut SSD üzmez. Sistem dizerken eğer çok çok yüksek bir bütçeniz yok ise Fiyat performans odaklı gitmek en mantıklısı.
Hocam attıgınız linkteki 4060ti 13400f li sistemi arkadaş attı ama hangi anakart var hangi güç kaynagı var fiyat farkını versek ssd yükseliyormu hiçbir bilgi verilmemiş bide biz arkadaşın begendiği sistemi benzer parçalarla topladık önerebilceginiz birsey varmı ramleri 8 8 yapmak istiyor bide daha uygun fiyatlı bir kasa arıyor kusura bakmayın çok soru sordum (parça uyumları nasıl sorun çıkarcak bir parça varmı)

@SadeceYiğit hocam sizde yardımcı olabilirseniz çok iyi olur yanlış kasa uyumsuz ram alıp sorun çekmek istemiyoruz şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG-20240326-WA0033.jpeg
    IMG-20240326-WA0033.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 17
Hocam attıgınız linkteki 4060ti 13400f li sistemi arkadaş attı ama hangi anakart var hangi güç kaynagı var fiyat farkını versek ssd yükseliyormu hiçbir bilgi verilmemiş bide biz arkadaşın begendiği sistemi benzer parçalarla topladık önerebilceginiz birsey varmı ramleri 8 8 yapmak istiyor bide daha uygun fiyatlı bir kasa arıyor kusura bakmayın çok soru sordum (parça uyumları nasıl sorun çıkarcak bir parça varmı)

@SadeceYiğit hocam sizde yardımcı olabilirseniz çok iyi olur yanlış kasa uyumsuz ram alıp sorun çekmek istemiyoruz şimdiden teşekkürler.
Hocam bu sistem çok kötü bu fiyata. Alınmaz asla.

Hocam dediklerinizden pek birşey anlamadım ama şöyle anlatayım, 4060 ti 13400fli sistem demişsiniz fakat ben böyle bir sistem atmadım , 7500F ve 4070 Super li sistem attım
Tekrar atayım Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj

Arkadaşınızın topladığı sistemde 8gb olan 4060 ti modeli var. Anakartta daha kötü. Buna rağmen fiyat daha yüksek. Arada sadece ekran kartı için bile fark var. Alınmaz.

Hocam attıgınız linkteki 4060 Ti 13400Fli sistemi arkadaş attı ama hangi anakart var hangi güç kaynagı var fiyat farkını versek SSD yükseliyor mu hiçbir bilgi verilmemiş bir de biz arkadaşın begendiği sistemi benzer parçalarla topladık önerebileceğiniz bir şey var mı RAM'leri 8 8 yapmak istiyor bir de daha uygun fiyatlı bir kasa arıyor kusura bakmayın çok soru sordum (parça uyumları nasıl sorun çıkarcak bir parça var mı)

@SadeceYiğit hocam sizde yardımcı olabilirseniz çok iyi olur yanlış kasa uyumsuz RAM alıp sorun çekmek istemiyoruz şimdiden teşekkürler.

Pahalı çok. İlla Hepsiburada üzerinden alınacaksa ekran kartını değiştirin. RX 7700 XT alın.

Hocam dediklerinizden pek bir şey anlamadım ama şöyle anlatayım, 4060 Ti 13400FLI sistem demişsiniz fakat ben böyle bir sistem atmadım, 7500F ve 4070 Super'li sistem attım.
Tekrar atayım Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj

Arkadaşınızın topladığı sistemde 8 GB olan 4060 Ti modeli var. Anakartta daha kötü. Buna rağmen fiyat daha yüksek. Arada sadece ekran kartı için bile fark var. Alınmaz.

Sizin attıgınız sistem içinde 3 ay sonra ödeme var yani degilmi kusura bakmayın hastayım biraz anlamıyorum bugün okudugumu.

Sizin attıgınız sistem içinde 3 ay sonra ödeme var yani degilmi kusura bakmayın hastayım biraz anlamıyorum bugün okudugumu.
Ben hepsiburada üzerinden atmadım yani 3 ay sonra ödeme olayı orada yok. Fakat dediğim gibi gamegarajın hepsiburada üzerinde mağazası var attığım model orada bulunuyorsa o kampanya ile alabilirsiniz.

Ben Hepsiburada üzerinden atmadım yani 3 ay sonra ödeme olayı orada yok. Fakat dediğim gibi GameGaraj'ın Hepsiburada üzerinde mağazası var attığım model orada bulunuyorsa o kampanya ile alabilirsiniz.

Evet simdi baktım 48 bine kadar çıkıyor fiyat ne yazıkki aşıyor yardımınız için teşekkürler.

Pahalı çok. İlla Hepsiburada üzerinden alınacaksa ekran kartını değiştirin. RX 7700 XT alın.
Hocam arkadaş nvdia olsun istiyor eger zamanınız varsa başka zamanda olur bu bütçede toplayabilirmisiniz hepsi burada üstünden .

Geri
Yukarı