40 bin TL render ve oyun için sistem toplama önerisi

Bütçe
40.000₺

uqurdikce

Yoctopat
Daha fazla  
Yaklaşık 40.000₺ bütçem var. Genelde render, AutoCAD çizimde kullanacağım. Tabii oyun da oynayacağım. Nasıl bilgisayar toplamalıyım yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 40.000₺ bütçem var. Genelde render, AutoCAD çizimde kullanacağım. Tabii oyun da oynayacağım. Nasıl bilgisayar toplamalıyım yardımcı olabilir misiniz?

Bu sistemi alabilirsin monitörsüz 40k tutuyor.

Teşekkür ederim. Ben çok anlamıyorum ama araştırmalarımda,RTX render için daha iyi diyorlar. Bu sistem götürür mü beni?

Pardon özür üstteki linklere bakmamışım.

Site güvenli mi peki?

Ben alışveriş yapmadım ama insanlar sistem ve bilgisayar parçaları alıyorlar,
Ben alta bir iki tane daha sistem atayım, sen incele hangisi hoşuna giderse onu al

Bu daha uygun ilk attığımdan ve site güvenilir

Ben alta bir iki tane daha sistem atayım, sen incele hangisi hoşuna giderse onu al

Çok teşekkür ediyorum

Bu sistemde işlemciyi ryzen 5 7600 yap sonra ram'i 32gb yap sonrada ssd yi 1tb yap 40kya yakın oluyor. Hemde çok kaliteli oluyor eğer bütçen varsa işlemci soğutucusu almanıda öneririm.

Çok teşekkür ediyorum

Pcbox Msı Intel Core I5 12400F / Rtx 3060 12 GB / 16 GB Ddr4 / 1 Tb M2 SSD / 12400V12 / Gamıng Masaüstü Pc

Çok teşekkür ediyorum

Çok teşekkür ediyorum

Pcbox Msı Intel Core I5 12400F / Rtx 3060 12 GB / 16 GB Ddr4 / 1 Tb M2 SSD / 12400V12 / Gamıng Masaüstü Pc
Bu sistem olabilir mi

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Ben çok anlamıyorum ama araştırmalarımda, RTX render için daha iyi diyorlar. Bu sistem götürür mü beni?

Pardon özür üstteki linklere bakmamışım.

Nvidia render gibi işlerde çok daha iyi ve benim attığım sistemde RTX 4070 Ti var o bütçede bundan iyisini bulamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı