40 bin TL RTX3060 laptop önerisi

Bütçe
30-40k arası
Ama iGPU performansı berbat Intel de bunu unutuyorsunuz mesela 5600G bile 13900KNIn dahili GPU sunu ezip geçiyor.

Üstat bana bedava verseler o zaman AMD alırım. Yoksa 3 beş farka AMD'ye bulaşmam. Millete zamanın da sahte artırılmış çekirdek sattılar. Aynı yazılımı oynanmış ekran kartları gibi.

Ama iGPU performansı berbat Intel de bunu unutuyorsunuz mesela 5600G bile 13900KNIn dahili GPU sunu ezip geçiyor.

APU ve iGPU konusunda Intel kesinlikle AMD'ye rakip değil zaten. Intel iGPU da zaten bir performans gösteremediği için RAM kullanamıyor, çünkü ihtiyacı yok.

Üstat bana bedava verseler o zaman AMD alırım. Yoksa 3 beş farka AMD'ye bulaşmam. Millete zamanın da sahte artırılmış çekirdek sattılar. Aynı yazılımı oynanmış ekran kartları gibi.

İyice sallıyorsunuz. İşlemci konusunda AMD ile Intel eşit sayılır. Almayacaksanızda konuyu bulandırmayın.

Önceden hırsızlık yaptığını biliyor musun?

Konuyu gereksiz yere çok uzatıyorsunuz. Önceden böyle bir şey okumadım. Yapsalar bile umurumda değil. Şu an çok başarılılar siz sadece i7 kullanmaya devam edebilirsiniz. Size bu konuda cevap vermeyeceğim artık.

Konuyu gereksiz yere çok uzatıyorsunuz. Önceden böyle bir şey okumadım. Yapsalar bile umurumda değil. Şu an çok başarılılar siz sadece i7 kullanmaya devam edebilirsiniz. Size bu konuda cevap vermeyeceğim artık.

Konuyu uzatmıyorum. Bana da bir şey kazandırmaz. Tecrübemle insanları aydınlatmak istiyorum. İsteyen araştırır bakar bu adam sallamasyon mu yapıyor yoksa gerçek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı