40 bin TL sistem tavsiyesi

İlk sisteme soğutucu ve ram eklersem 45kya çıkıyor neredeyse, benim attığım sistemi 37k'ya toplayabiliyorum + 7800 xt geçersem 43k'ya geliyor. 2.ci sistem f/p anlamında iyi fakat 4060ti kullanıyor.

Sadece valorant oynuyorum + discord + chrome açık arkada başka bir şeye ihtiyacım yok, nvidia ekran kartlı almak daha iyi olur nvidia reflex olduğu için ama fiyatları çok pahalı
Kardeşim ben o kadar boşunamı yazmışım 2. sistemi 4070 super seçip al diye? Bu bütçede 4060 ti önereceğimi mi düşündün?
SSD'yi Adata 850 lite, ekran kartını 4070 Super (en ucuz olan 2x twin modelini) ve anakartı da MSI B650 yapıp al.
Neyse sipariş etmişsin artık. Bu bütçede NVIDIA kart alman daha hoş olabilirdi lakin sadece oyun oynuyormuşsun, 7800 XT üzmez seni. Güle güle kullan.

Kardeşim ben o kadar boşunamı yazmışım 2. sistemi 4070 super seçip al diye? Bu bütçede 4060 ti önereceğimi mi düşündün?

Neyse sipariş etmişsin artık. Bu bütçede NVIDIA kart alman daha hoş olabilirdi lakin sadece oyun oynuyormuşsun, 7800 XT üzmez seni. Güle güle kullan.
Sonradan yazdığınıza bakarak customize ettim öyle de 41700'e geliyor, 7800 XT daha mantıklı geldi dediğim gibi sadece valorant oynayacağım , teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Sakın alma bu sistemi.
Bütçe çıkabilirsen ramleri 16x2 ya da 8x2 yap.

Bütçe çıkamazsan da bunu al.
SSD'yi Adata 850 lite, ekran kartını 4070 Super (en ucuz olan 2x twin modelini) ve anakartı da MSI B650 yapıp al.
İstersen 41K'ya 32Gb ram ile alabilirsin, tercih meselesi.
Söylediğiniz özelleştirmelerden sonra iki sistem arasında pek bir fark kalmıyor sanki.

Geri
Yukarı