40 bin TL'ye fiyat performans laptop önerisi

Bütçe
40.000
Eyvallah kontrol ederim gelince. Sıkıntı olursa iade ederim. Bugüne kadar Dell harici hiçbir marka laptop kullanmadım. Bu ilk olacak sıkıntı yaşarsam iade edip Dell den devam ederim. Aklım biraz Dell G16 da kaldı zaten.

Teşekkür ederim çok yardımcı olur.
Selamlar bilgisayar geldi açtım şuan bir problem yok. Önceki mesajda arkadaşın dediği gibi siyah bant açık geldi. Muhtemelen kontrol amaçlı açılmış. win11 yükledim şuan için bir problem görünmüyor. 1-2 gün kullanayım tekrar yazarım.

Son düzenleme:
Eyvallah kontrol ederim gelince. Sıkıntı olursa iade ederim. Bugüne kadar Dell harici hiçbir marka laptop kullanmadım. Bu ilk olacak sıkıntı yaşarsam iade edip Dell'den devam ederim. Aklım biraz Dell G16 da kaldı zaten.

Selamlar bilgisayar geldi açtım şu an bir problem yok. Önceki mesajda arkadaşın dediği gibi siyah bant açık geldi. Muhtemelen kontrol amaçlı açılmış. Windows 11 yükledim şu an için bir problem görünmüyor. 1-2 gün kullanayım tekrar yazarım.

Ölü piksel testi yaptın mı hocam?

Eyvallah kontrol ederim gelince. Sıkıntı olursa iade ederim. Bugüne kadar Dell harici hiçbir marka laptop kullanmadım. Bu ilk olacak sıkıntı yaşarsam iade edip Dell den devam ederim. Aklım biraz Dell G16 da kaldı zaten.

Selamlar bilgisayar geldi açtım şuan bir problem yok. Önceki mesajda arkadaşın dediği gibi siyah bant açık geldi. Muhtemelen kontrol amaçlı açılmış. win11 yükledim şuan için bir problem görünmüyor. 1-2 gün kullanayım tekrar yazarım.
Çok teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum.

Ne demek bende araştırma yapıyorum sonuçta öğrendiğimi ve deneyimlediğimi paylaşıyorum. Arka kapağı da açtım. 16 ram tek slot. sk hynix. 16 gb da aynısından sipariş verdim 32 ye tamamlıycam. ssd yeter şimdilik sonrasına bakarız. Ama ben çok beğendim başarılı yani. Tavsiye edilir.

Geri
Yukarı