40 bin TL'ye kadar ders ve oyun için laptop önerisi

Buraklpu

Centipat
Daha fazla  
Evinde zaten yeterli bir bilgisayarın varsa sana önerim Mac alman. Taşınabilirlik anlamında muazzam konfor ve kolaylık sağlıyor. Bütün öğrencilik hayatını sıkıntısız çıkarır. Evinde bilgisayarından oyununu oynar dışarıda şarj, ağırlık derdin olman Mac'ini kullanırsın.

Evinde zaten yeterli bir bilgisayarın varsa sana önerim Mac alman. Taşınabilirlik anlamında muazzam konfor ve kolaylık sağlıyor. Bütün öğrencilik hayatını sıkıntısız çıkarır. Evinde bilgisayarından oyununu oynar dışarıda şarj, ağırlık derdin olman Mac'ini kullanırsın.
Seneye şehir dışına gitme endişem var. O yüzden oyunda oynatabilecek bir şey istiyorum.

Bu arada çoğunlukla hikayeli fps oyunları vs. oynayacağım.

HP Victus 16 S0011NT bakabilirsiniz.
Hocam bu laptop daha sade görüntüsüyle aklıma yattı gibi. Sizinde eklemek isteyeceğiniz bir şey varsa yada tavsiye ediyorum derseniz alacağım.

Son düzenleme:
Bu arada çoğunlukla hikayeli FPS oyunları vs. oynayacağım.

Hocam bu laptop daha sade görüntüsüyle aklıma yattı gibi. Sizin de eklemek isteyeceğiniz bir şey varsa ya da tavsiye ediyorum derseniz alacağım.

Hocam ekleme yapılacak bir durum yok ben kullanıyorum sizin gibi ders oyun için. Gayet yeterli bir marka tek eksisi kasası plastik yoksa on numara FPS sorunu hiçbir oyunda yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı