40 bin TL'ye kadar F/P NVIDIA laptop önerisi

Bütçe
40.000 TL

Pluviofil02

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.

En fazla 40k olacak şekilde bir arkadaşıma F/P bir laptop önerisine ihtiyacım var. Kendimde bakabilirdim ama en iyi önerinin bu forumda olduğuna güveniyorum. Şimdiden ilginiz ve alakanız için çok teşekkürler.

Ekran kartı NVIDIA olmalı. İşlemci AMD olursa sıkıntı yok. 1 TB hafızası ve 144 hz ekranı olması çok güzel olur.

Bu iyi midir?

Son düzenleme:

Bazı kişiler PTTAVM güvenmiyor. Oradan almak istemezseniz.

Msi vector hariç diğer modelleri alınmaz hocam uzak durun. Bütçe zorlamak istemezseniz bunu alın.

Attığınız model rtx 2050 gücünde falan. 45W ekran kartına sahip anakartı kötü işlemcisi zayıf soğutması kötü indirim değil bindirim. Uzak durulması gereken modellerden thin modelleri de aynı şekilde.

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...Z?filtre=5&keywords=&magaza=Teknorya&ozellik=

Biraz rahatsız ediyor olabilirim konuyu uzatmamdan dolayı kusuruma bakmayın lütfen ama bu modeli de inceleyebilir misiniz lütfen? @AliEgemen @Ruindry
Dostum attığım 14500hx modelini al bütçen yoksa en iyisi bu. Bu işlemci çok zayıf 14500hx karşısında. incelemesi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı