40 bin TL'ye masaüstü ya da laptop önerisi

Daha fazla  
Arkadaşın 40k gibi bütçesi var. Laptop istiyor ama masaüstü önerisine de açık. 4070 Ti masaüstü toplanır mı?

Monitörü var mı bilmiyorum şu an Online değil. Monitörlü en kötü ne olur? Belki bütçeyi biraz arttırır 2K 75Hz monitör alınır 5 6 k ya. 40 45k civarında açıgım önerilere.

Arkadaşın 40k gibi bütçesi var. Laptop istiyor ama masaüstü önerisine de açık. 4070 Ti masaüstü toplanır mı?

Monitörü var mı bilmiyorum şu an Online değil. Monitörlü en kötü ne olur? Belki bütçeyi biraz arttırır 2K 75Hz monitör alınır 5 6 k ya. 40 45k civarında açıgım önerilere.

4070 Ti toplanır bugün bir sistem vardı 32K 4070 Ti sistemdi onu bulamadım bulduğumda haber vereceğim.

40548 TL yapıyor hocam.

40548 TL yapıyor hocam.

PC kolik güvenilir mi? Laptop önerilir mi arkadaş kesin laptop alacağım derse bir alternatif olsun. 16 17 yaşında, pek bilmiyor. Laptop da çok kullanmadıgım için bilemeyeceğim.

Öncelikle bu fiyata alacağınız herhangi bir laptop bu PC'nin bırakın yanına yaklaşmayı stoplarını bile göremez hocam. Arkadaşın laptobu taşıması gerekiyorsa tabiki bir şey diyemem. Şahsen önericeğim laptop 4060 içericek onu da önermeyeyim daha iyi çünkü seneye 4060 hiçbir işe yaramayacak.

Öncelikle bu fiyata alacağınız herhangi bir laptop bu PC'nin bırakın yanına yaklaşmayı stoplarını bile göremez hocam. Arkadaşın laptopu taşıması gerekiyorsa tabii ki bir şey diyemem. Şahsen önericeğim laptop 4060 içerecek onu da önermeyeyim daha iyi çünkü seneye 4060 hiçbir işe yaramayacak.

Ben de aynısını düşünüyorum aslında. 3000 serisi zaten neredeyse bitti 3080 Ti, 3090 3090 Ti dışında. 3000 serisinden de laptop alınmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı