40 bin TL'ye mühendislik ve oyun için bilgisayar önerisi

Bütçe
40-42.000
Hocam alternatif olarak Acer var fakat siz istemiyorsunuz size hak veriyorum çünkü bende istememiştim.

Yani Dell'in sıcaklık değerlerinin çok sorun yaratmayacağını bilsem gözüm kapalı alacağım ancak kimi çok iyi demiş kimi cehennem gibi yanıyor demiş ben de arafta kaldım.

TUF alınmaz, Dell hakkında çok bilgim yok ama teknik bilgileri oldukça hoş duruyor. Aynı zamanda şu laptop önerimdir:

TUF alınmaz, Dell hakkında çok bilgim yok ama teknik bilgileri oldukça hoş duruyor. Aynı zamanda şu laptop önerimdir:

Hocam Nitro 5 kronik olduğu söylendiği için çok cezbetmiyor. Dell'in ısınması için bir bilgi sahibi olma şansınız var mıdır?

Isınma gibi konularda kronik denilip Nitro 16'da sorunların düzeltildiği söyleniyordu.

Nitro 16 stokları bitti sanırım yoksa onu atacaktım bulamadım. Nitro 5 gayet güzel bir laptoptur ayrıca ısınma gibi konularda kronik bir cihaz değildir aksine çok iyi soğutan bir cihazdır oyuncu laptoplarının zaten tamamına yakını ısınıyor.

Nitro 16 stokları bitti sanırım yoksa onu atacaktım bulamadım. Nitro 5 gayet güzel bir laptoptur ayrıca ısınma gibi konularda kronik bir cihaz değildir aksine çok iyi soğutan bir cihazdır oyuncu laptoplarının zaten tamamına yakını ısınıyor.
Bende nitro 16 bulamadım hocam şaşırtıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı