40 gün kala başlamışken 78 TYT 27 AYT nasıl?

hardtimebattler

Zeptopat
Daha fazla  
Üniversite sınavı son 25 gün kaldı an itibarıyla sene 2024.
Son 45 gün kala sınava tekrar hazırlanmaya karar verdim ve Türkiye geneli denemelerine girdim sonuç:
TYT 46 AYT 11.
Yaklaşık 20 gün gibi sürede TYT 78 AYT 27'ye çıktı.
Cuma günü Özdebir var ve buradaki net hedefim TYT 98 AYT 57 net.
Her şey kafada bitiyor ve çalışmakta mesele.

Varsa sizin de tavsiyeleriniz seve seve dinlemek isterim.

Üniversite sınavı son 25 gün kaldı an itibarıyla sene 2024.
Son 45 gün kala sınava tekrar hazırlanmaya karar verdim ve Türkiye geneli denemelerine girdim sonuç:
TYT 46 AYT 11.
Yaklaşık 20 gün gibi sürede TYT 78 AYT 27'ye çıktı.
Cuma günü Özdebir var ve buradaki net hedefim TYT 98 AYT 57 net.
Her şey kafada bitiyor ve çalışmakta mesele.

Varsa sizin de tavsiyeleriniz seve seve dinlemek isterim.
Hocam 25 günde +30 neti nasıl arttırdınız siz bize tavsiye verseniz daha iyi olur :D

Özdebir'de 32 yaptım bu son AYT bilgi sarmaldada 38 yaptım şimdi yarın bir tane daha var onda da hedefim 40'ı geçmek. TYT dende 80 bandındayım AYT hedefim 65+ şu an.

Hocam çok iyi yükseltmişsin netlerini bende AYT eşit ağırlıkta 20 netten 35-38 net yapmaya çalışıyorum bu 8 günde 65'e çıkacağına emin misin?

Özdebir denemesinde bu netleri yaparsanız YKS'de dereceye oynarsınız.

Hocam TYT 80 bandındayım AYT şu an 40 nete dayandı. Hedefim YKS de AYT de 65+ yapmak. Sadece AYT çalışacağım. Sonuçları atarım mutlaka... Fakat beni bu 65-70 netler yüksek olsa da benim istediğim ünileri tutturmuyor o yüzden tam potansiyel çalışıp bu netlere ulaşmak. Sözüm olsun o 65 neti geçeceğim AYT de sonucuda buraya atacağım

Hocam çok iyi yükseltmişsin netlerini bende AYT eşit ağırlıkta 20 netten 35-38 net yapmaya çalışıyorum bu 8 günde 65'e çıkacağına emin misin?

Eminim hocam sıkıntı yok cefasını çekiyorum her gece kendimde o ışığı gördüm :D

Temelin kuvvetliymiş demek ki.
Hocam pandemiydi depremdi zaten adam akıllı konuları öğrenemedik bu mezun senemde sadece dershaneden dinlediklerim neyse o kadar. Biyolojide sistemlerim iyidi sadece geri kalan lti trigo organik vs vs. hiç birini bilmiyodum zaten bıraktım baya bi konu eksiğim vardı bu son 1.5 ay bunlar üzerine çalışınca şuan 40 nete dayandı bu son hedef 65+

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı