40 Mbps hız 12 Mbps'e düştü

FrostyDP

Kilopat
Daha fazla  
Türk Telekom 35 Mbps sınırsız internet paketi sahibiyim, kendilerinin vermiş olduğu Zyxel modemi kullanıyorum bu zamana kadar hiç şikayetim olmadı fakat son 1-2 aydır 39-40 Mbps'e kadar çıkan internetim artık 11-12'yi geçmez oldu. Sanki bir kilit varmış gibi 12'den sonrasını hiçbir şekilde görmüyor, 13 falan da olmuyor, 11-12. İnterneti kablo ile PC üzerinden kullanıyorum. Servis sağlayıcımla görüştüm bana hat değerlerimin normal olduğunu söylediler, bir türlü çözemedim bu durumu. 2 Aydır 3/1 kullanmama rağmen tam internet parası veriyorum hem bu hem de indirmelerin yavaş olması çok sinirimi bozuyor. Var mı acaba bir çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal şartlarda VDSL yerine ADSL hızları sağladıkları için indirim yapmaları gerekiyor, bununla ilgili kayıt açın.
Bana hızımın normal olduğunu söylüyorlar önceden arada modemle oynadığımda düzeliyordu şimdi hiç düzelmiyor. İnternetimin paketini düşürmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede aynı sorun var 1hafta önce internet 3mbps iken şuanda 800kbps, dün türk telekomdan aradılar beni internet hızınz düşük mü? Yeni kampanyaya geçin diye söylediler.

Geri
Yukarı