40 TL kulakiçi mikrofonlu kulaklık önerisi

CREATIVE MA200 Kulakiçi Kulaklık Kırmızı

4-5 tl daha fazla verip bunu al. Creative gibi anakart üreten ses konusunda uzman firmanın kulaklığının kötü olması beklenemez heralde. Ben kendim creative ep-630 kullanıyorum açıkçası meşhur hyperx cloud oyuncu kulaklığının asıl kulaklığı qpad yani takstar hi2050 modeli var elimde bassları ondan iyi :D

CREATIVE MA200 Kulakiçi Kulaklık Kırmızı

4-5 tl daha fazla verip bunu al. Creative gibi anakart üreten ses konusunda uzman firmanın kulaklığının kötü olması beklenemez heralde. Ben kendim creative ep-630 kullanıyorum açıkçası meşhur hyperx cloud oyuncu kulaklığının asıl kulaklığı qpad yani takstar hi2050 modeli var elimde bassları ondan iyi :D
Ucuz sayılabilecek kulak üstü kulaklık ve kulak içi kulaklıklar kıyaslandığında kulak içi kulaklıklar bas sesleri kulak üstü kulaklıklara göre daha iyi verirler. Bu tamamen kulak içi kulaklık sisteminin kulak üstü olanlara göre daha kapalı bir sistem olmasından kaynaklanıyor, ancak yakın fiyatlardaki kulak içi kulaklıkların ses sahneleri de genelde kulak üstülerden kötü olur. Bu yüzden basları daha iyi gibi bir karşılaştırma yapmak, elma armuta göre daha kırmızı olduğundan güzeldir demeye benziyor...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı