40 TL Steam indiriminde alınabilecek savaş oyunları

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Steam'dan Battlefield 1, Call of Duty WW1 tarzı oyunlar almak istiyorum fakat oyunlar bütçeme göre pahalı geliyor. Bütçem 40 lira. Bana bir oyun önerir misiniz? Ben bir oyun buldum, bunu da alabilirim. Verdun diye bir oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç BF ya da CoD gibi şeylere girmene gerek yok paran çöpe gitmesin. Verdun, Red Orchestra 2, Insurgency, Day of Infamy gibi oyunlara bakabilirsin.

RO2 karanlık ve gerçekçi, tek kurşunda ölebiliyorsun, etrafında biri ölünce ya da bomba patlayınca görüşün ve duyuşun azalıyor, birini vurma hissi sağlam. Taradığın bir adam bir dakika sonra kan kaybından ölebiliyor. Psikolojik gerilim gibi gerçekçi bir oyun. BF gibi oyunlara göre hardcore sayılır, uzun süre oynadım.

Insurgency CS gibi ama milyon kat daha güzeli. Devamlı oynayabileceğin bir oyun.

Day of Infamy de gerçekçilik ile arcade dengelenmiş çok güzel bir ikinci dünya savaşı oyunu. Hardcore fps oynayamıyorsan bu güzel bir seçenek.

Bir de Verdun alacaksan onun yerine Tannenberg al. Aynı firmanın yeni oyunu ve Verdun'a göre çok daha güzel. Fiyatı yine güzel, birinci dünya savaşı temalı. Verdun oyuncularının çoğu buraya geçti zaten.

Geri
Yukarı